FOTO: Devītie saņem apliecību par pamatizglītības iegūšanu

11.06.2021. Izglītības pārvalde

Šodien Jelgavas pilsētas skolās aizvadīti izlaidumi 9. klašu absolventiem un viņi saņēma apliecību par pamatizglītības iegūšanu. Pavisam 9. klasi mūsu pilsētā šogad beidz vairāk nekā 650 jauniešu.

Izlaidums devītajiem jau pagājušajā nedēļā notika Paula Bendrupa pamatskolā, bet šodien svinīgie pasākumi, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, atsevišķi pa klasēm aizvadīti Jelgavas Valsts ģimnāzijā, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijā, Jelgavas 4., 5. un 6. vidusskolā, Jelgavas pamatskolā "Valdeka"-attīstības centrā, Jelgavas Amatu vidusskolā un Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā.

 

9_klasi_beidz_2021-01.jpg

 

Jāpiebilst, ka 9. klašu skolēniem eksāmeni šajā mācību gadā tika atcelti, tā vietā aprīļa noslēgumā devītklasnieki kārtoja divus obligātos diagnosticējošos darbus – latviešu valodā un matemātikā. Bet tie jaunieši, kuri mācās mazākumtautību programmās, varēja izvēlēties kārtot eksāmenu latviešu valodā, un mūsu pilsētā tāds ir 31. Šiem jauniešiem reizē ar apliecību par pamatizglītības iegūšanu izsniegts arī eksāmena sertifikāts.

 

Nākamnedēļ pilsētas skolās sāksies izlaidumi 12. klašu absolventiem. 

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies