Iedzīvotājiem pieejamas attālinātas juridiskās konsultācijas

18.09.2021.

Līdz 12. novembrim ikvienam interesentam visā Latvijā ir pieejamas juridiskās konsultācijas.  Zvanot darba dienās no pulksten 12 līdz 16  pa tālruņiem 67 514 224 vai 67 514 237 klients tiks savienots ar juridiskās palīdzības sniedzēju konsultācijas saņemšanai.

Konsultācijas organizē Juridiskās palīdzības administrācija sadarbībā ar juridiskās palīdzības sniedzējiem. Konsultāciju tēmas: ģimenes tiesības, aizsardzība no vardarbības, saistību izpilde, zaudējumu piedziņa, maksātnespējas process u.tml.  Lai konsultācijas būtu produktīvas, klienti aicināti iepriekš sagatavoties sarunai, aprakstot situāciju un noformulējot jautājumus.

 

kon2.jpg

 

Ievērojot joprojām pastāvošos epidemioloģiskos ierobežojumus, attālinātās konsultācijas Juridiskās palīdzības administrācija organizē, piesaistot juridiskās palīdzības sniedzējus, tādējādi ikvienam, neatkarīgi no ienākumu līmeņa, nodrošinot juridisku atbalstu strīdu risināšanā un seku mazināšanā.

 

Iepriekšējā periodā, kad tika organizētas juridiskās telefonkonsultācijas, vislielākā interese bija saistībā ar mantojuma tiesībām, īpašuma un dzīvokļa tiesībām, saistību izpildi un ģimenes strīdu risināšanas jautājumiem.

 

 

Informācija: Juridiskās palīdzības administrācija

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies