Ielu tīrīšana un kaisīšana šodien sākta pulksten 4

21.11.2022. Pašvaldības operatīvās informācijas centrs

Pašvaldības operatīvās informācijas centrs ziņo, ka ziemas dienests, lai nodrošinātu drošus braukšanas apstākļus, ap pulksten 4 veicis maģistrālo ielu un 3. maršruta ielu tīrīšanu un kaisīšanu ar pretslīdes materiālu, kā arī ietvju tīrīšanu.

Pulksten 3.55 uzsākta maģistrālo ielu tīrīšana un kaisīšana, bet pulksten 4.15 – 3. maršruta ielu tīrīšana un kaisīšana. Ietvju un celiņu tīrīšana un kaisīšana 21. novembra rītā sākta pulksten 4.30. Ietvju tīrīšanu nodrošina 13 traktortehnikas vienības un 35 sētnieki, kas tīra arī autobusu pieturvietas.

 

Jāatgādina, ka, lai laikapstākļu izmaiņu laikā nekavējoties veiktu ielu apstrādi ar pretslīdes materiāliem, visu diennakti tiek sekots līdzi ielu meteoroloģisko staciju datiem, un regulāri pašvaldībā notiek informācijas apmaiņa par esošo situāciju un laikapstākļu prognozēm.

 

Par pamanītajām ielu seguma problēmām, kā arī par citām pilsētvidē pamanītajām problēmām Jelgavas pilsētā lūgums ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvadē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies