Iepazīsti Jelgavu, piedaloties ekskursijā un orientēšanās spēlē

11.05.2022. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

15. maijā pulksten 12 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina (JRTC) uz bezmaksas ekskursiju gida pavadībā "Dzīve – pasaka vien ir", savukārt laikā no pulksten 10 līdz 18 būs iespēja piedalīties JRTC organizētājā orientēšanās aktivitātē.

Gaidot Jelgavas pilsētas 757 jubileju, ikviens aicināts piedalīties bezmaksas ekskursijā gides Signes Lūsiņas pavadībā "Dzīve – pasaka vien ir". Ekskursija būs saistoša ikvienam interesentam, kurš vēlas iepazīt savu pilsētu, un īpaši ģimenēm ar bērniem, jo Jelgavas ievērojamākos objektus un personības atklās caur pasakām un radošām aktivitātēm. Maršruts vedīs pa centrālo pilsētas daļu un pasākuma ilgums plānots līdz divām stundām.

 

Ekskursijas sākums pie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa, maršruts vedīs gar Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures mākslas muzeju, hercoga Jēkaba laukumu, Ezera vārtiem un citiem zīmīgiem pilsētas apskates objektiem. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc ikviens aicināts pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv, zvanot pa tālruni 63005447.

 

Savukārt atzīmējot Ģimenes dienu, 15. maijā laikā no pulksten 10 līdz 18, ģimenes aicinātas piedalīties orientēšanās spēlē Jelgavā. Darba lapas varēs saņemt Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā vai lejupielādēt mājaslapā www.visit.jelgava.lv. Dalībniekiem būs jārisina rēbusi, kas dos tālākus norādījumus, kurp doties, kā arī jāpilda dažādi darba lapās iekļauti uzdevumi. Aktivitātes maršruta garums apmēram astoņi kilometri un to drīkst veikt gan kājām, gan ar velo. Aizpildītās darba lapas aicina iesniegt JRTC. 16. maijā pēc nejaušības principa tiks izvēlēti 3 laimīgie, kuri saņems veicinošas balvas no JRTC. Ar balvu ieguvējiem sazināsies personīgi.

 

Pasākumu laikā notiks foto uzņemšana un/vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitāšu norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

 

Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi aicinām vērsties pie Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs" galvenās speciālistes administratīvajos jautājumos Laines Rozenbergas tālrunis: 63005452, e-pasta adrese: laine.rozenberga@tornis.jelgava.lv. Papildus informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa mājaslapā www.jelgava.lv.

 

 

Foto un informācija: iestāde "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies