Iesaisties un palīdzi sagatavoties skolas gaitām!

03.08.2021. Sabiedrības integrācijas pārvalde

Lai sarūpētu nepieciešamos skolas mācību piederumus jaunajam mācību gadam tiem bērniem, kuru ģimenēm ir materiālas grūtības, arī šogad Jelgava organizē tradicionālo labdarības akciju "Ar prieku pretī zināšanām". Par nepieciešamo lūgums sazināties ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi pa tālruni 63005467, 63023409 vai 29225919 līdz 16. augustam.

Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Sociālo lietu pārvaldi ir apzinājusi ģimenes, kurām nepieciešams atbalsts mācību līdzekļu iegādei bērniem, pamatojoties uz to, ka šo ģimeņu ienākumi ir zemi, tomēr tie minimāli pārsniedz noteikto ienākumu apjomu, lai varētu saņemt Jelgavas pašvaldībā pieejamo sociālo pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei.

 

Šogad labdarības akcijā ar jelgavnieku atbalstu iecerēts palīdzēt 20 Jelgavas skolēniem, kuri uzsāks mācības pirmajā klasē vai turpinās izglītošanos sākumskolā. Katram bērnam plānots sarūpēt mugursomu un piepildīt to ar mācību materiāliem un piederumiem skolai.

 

Lai palīdzētu šo ģimeņu bērniem sagatavoties skolai, jelgavnieki aicināti sniegt savu atbalstu. Par lietām, kas tieši nepieciešamas, ziedotāji lūgti sazināties ar akcijas organizatoriem līdz 16. augustam, zvanot Sabiedrības integrācijas pārvaldei pa tālruni 63005467, 63023409 vai 29225919. Būtiski, ka ziedotajām lietām ir jābūt jaunām.

 

Akcijas "Ar prieku pretī zināšanām" noslēgums notiks 19. augustā, kad bērniem tiks pasniegti sarūpētie skolas piederumi, lai viņi ar prieku varētu uzsākt jauno mācību gadu.

 

Akcijas ietvaros tiks fotografēts, uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma, informē organizatori.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies