Iznācis jaunākais "Jelgavas Vēstneša" numurs

21.07.2021.

Šodien, 21. jūlijā, iznāk pašvaldības informatīvā izdevuma "Jelgavas Vēstnesis" kārtējais numurs. To jau šobrīd var lasīt arī internetā ŠEIT. Ja jūsu pastkastītē nenonāk "Jelgavas Vēstnesis", lūgums informēt redakciju pa e-pastu vestnesis@dome.jelgava.lv vai tālruni 63048800.

Pagājušajā nedēļā Jelgavas Autobusu parkam piegādāts pirmais no kopumā četriem elektroautobusiem, kas pasažierus pilsētā varētu sākt pārvadāt septembrī; arī šogad uzņēmēji varēs pretendēt uz pašvaldības grantu līdz 10 000 eiro – jau zināms, ka pieteikumi tiks pieņemti no 2. līdz 31. augustam, taču domes sēdē vēl jāapstiprina izstrādātie grozījumi konkursa nolikumā; jau šomēnes sāks atjaunot Graudu ielas brauktuves segumu; 16. augustā ir pirmais nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas termiņš – tie ir daži no ziņu tematiem, par ko plašāk var uzzināt jaunajā numurā.


Tāpat jūlija "Jelgavas Vēstnesī" iekļauta informācija par šīs vasaras nozīmīgākajiem remontdarbiem pašvaldības izglītības iestādēs un pieejams aktuālo vakanču saraksts pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs.


"Jelgavas Vēstnesis" ielūkojas pilsētas sakoptākajos īpašumos, lasītājus iepazīstinot ar to saimniekiem, kuri ar savām rūpēm skaistāku padara arī pilsētu.


Pilsēta lepojas ar sportistu sasniegumiem pirmajā pusgadā un Jelgavas olimpiešiem – basketbolists Edgars Krūmiņš jau ir Tokijā, karatists Kalvis Kalniņš ceļā dosies 28. jūlijā, bet šķēpmetējs Gatis Čakšs – 29. jūlijā. Jāpiebilst, ka augusta noslēgumā uz Tokijas paraolimpiskajām spēlēm dosies Edgars Bergs. "Jelgavas Vēstnesī" var uzzināt arī mūsu pilsētas olimpiešu starta laikus Tokijas olimpiskajās spēlēs.


Vasarā pamazām atsākusies kultūras dzīve – brīvdabas koncertzālē "Mītava" iespējams baudīt kino uz lielā ekrāna, klausītāji gaidīti koncertsērijā "uz Tu", 14. augustā Jelgavā notiks mazākumtautību festivāls "Zeme zied", bet 21. augustā – Zemessardzes 30. gadadienas svinības. Tāpat draugu kompānijas, darba kolektīvi aicināti iesaistīties vasaras piedzīvojumā, uzbūvējot savu piena paku kuģi. Piena paku regate notiks 28. augustā. "Jelgavas Vēstnesī" var uzzināt arī par pieteikšanos festivālam "Mehatrons".


Jāatgādina, ka "Jelgavas Vēstnesim" jābūt piegādātam katrā reģistrētajā pastkastītē Jelgavā. Tāpat izdevums pieejams vairākās publiskās vietās – Jelgavas valstspilsētas domē, Jelgavas poliklīnikā, Jelgavas pilsētas slimnīcā, kultūras namā, Jelgavas bibliotēkā, Sociālo lietu pārvaldē, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā. Ja pašvaldības informatīvais izdevums nav saņemts, nākamajā dienā lūgums informēt redakciju pa e-pastu vestnesis@dome.jelgava.lv vai tālruni 63048800.


Nākamais "Jelgavas Vēstneša" numurs – 25. augustā.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies