Jaunākās vakances: farmaceita asistentam piedāvā darbu un apmaksātas studijas

10.06.2021.

Nodarbinātības valsts aģentūras jaunākais vakanču apkopojums liecina, ka SIA "Junoso", kas pārstāv aptieku tīklu "Apotheka", aicina darbā farmaceita asistentu. Gatavojoties jaunajam mācību gadam, aptieku tīkls "Apotheka" līdz 30. jūnijam izsludinājis pieteikšanos uzņēmuma apmaksātām farmaceita asistenta studijām Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžā. Pēc studijām – garantēta darba vieta.

Farmaceita asistenta vakancei SIA "Junoso" Sudrabu Edžus iela 9-6 var pieteikties līdz 7. jūlijam, zvanot pa tālruni 26491311. Piedāvātā alga – 6 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas.  

 

Šobrīd līdz 30. jūnijam ir izsludināta pieteikšanās aptieku tīkla "Apotheka" apmaksātām farmaceita asistenta studijām RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā. Studijām var pieteikties ikviens neatkarīgi no vecuma – kā jaunieši, tā cilvēki ar pieredzi citās profesijās. Lai pieteiktos, nepieciešama pabeigta vispārējā vai profesionālā vidējā izglītība (nav nepieciešams vērtējums ķīmijā).

Studētgribētāji, kuri izmanto "Apotheka" apmaksāto studiju iespējas, profesiju apgūst kopā ar citiem studentiem pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā "Farmācija" un studiju noslēgumā iegūst farmaceita asistenta kvalifikāciju. Mācību ilgums ir 2,5 gadi, un tās notiek divas darbdienas nedēļā pēc koledžas noteiktā grafika. Studentiem, kuri nedzīvo Rīgā, "Apotheka" nodrošina bezmaksas uzturēšanos dienesta viesnīcā. Paralēli studijām teorētiskās zināšanas iespējams praktizēt "Apotheka" aptiekās, savukārt pēc studijām uzņēmums garantē pastāvīgu darbu kādā no "Apotheka" aptiekām. Jauni kolēģi esošajiem aptieku kolektīviem aktuāli arī aptikās Jelgavā. Jāpiebilst, ka mūsu pilsētā strādā septiņas šī tīkla aptiekas.  

 

Pieteikties studijām var līdz 30. jūnijam, sūtot pieteikumu, CV, motivācijas vēstuli un vispārējo vai profesionālo izglītību apliecinoša dokumenta kopiju uz esigaidits@apotheka.lv. Jūlijā notiks pieteikumu izvērtēšana, augustā saziņa ar potenciālajiem kandidātiem, bet septembrī sāksies studijas. Papildu informācija ir pieejama, sazinoties ar "Apotheka" Personāla daļu pa tālruni 67718765, vai rakstot e-pastu esigaidits@apotheka.lv.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" aicina darbā kvalitātes tehniķi, piedāvājot atalgojumu no 1011 līdz 1184 eiro. Pieteikties brīvajai darba vietai var līdz 11. jūnijam. CV un motivētu pieteikuma vēstuli lūgums sūtīt pa e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv.

 

Jaunu darbinieku piesaiste aktuāla arī LLU. Universitāte meklē vecāko lietvedi un ķīmiķi analītiķi. Lietvedim tiek piedāvāta alga no 650 eiro un šim darbam var pieteikties līdz 21. jūnijam, bet kīmiķim analītiķim solītā alga ir 850 eiro un darbam var pieteikties līdz 20. jūnijam. CV (darba un dzīves gājuma aprakstu) vecākā lietveža amatam lūgums sūtīt pa e-pastu dace.silina@llu.lv, tālrunis uzziņām 29821992, bet pieteikuma vēstuli un CV (Curriculum Vitae) ķīmiķa analītiķa vakancei lūgums sūtīt pa e-pastu anda.valdovska@llu.lv, tālrunis uzziņām 25677622.

 

VAKANCES

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies