Jaunākās vakances: joprojām aktuālas pedagogu vakances

17.09.2021.

Lai arī jaunais mācību gads ir sācies, pilsētas izglītības iestādes joprojām piedāvā vairākas vakances. Tā piemēram, Jelgavas Tehnikums aicina darbā matemātikas un fizikas skolotāju, vairākas vakances ir Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā, tāpat pirmsskolas izglītības skolotājus meklē pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Rotaļa" un "Vārpiņa".

Jelgavas Tehnikums darbu piedāvā matemātikas, kā arī fizikas skolotājam, piedāvājot algu 1108 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikties vakancēm var līdz 14. oktobrim. Pieteikuma vēstuli, dzīves gaitas aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumenta kopiju jānosūta Jelgavas Tehnikumam, Pulkveža O.Kalpaka iela 37, Jelgava, LV-3001 vai uz e-pasta adresi: info@jelgavastehnikums.lv.

 

Jaunrades nams "Junda" darbā aicina interešu izglītības skolotāju uz nepilnu slodzi, ar atalgojumu  368,33 eiro. Vakancei jāpiesakās līdz 30. septembrim, CV sūtot uz e-pastu: junda@izglitiba.jelgava.lv.

 

Vairākas vakances piedāvā arī Valsts sociālās aprūpes centrs "Zemgale" Kalnciema ceļā 109, Jelgavā. Darbā tiek aicināt psihiatrs ar atalgojumu no 940 līdz 1287 eiro, sporta interešu pulciņa audzinātājs uz pusslodzi ar atalgojumu no 276 līdz 352 eiro, sociālais aprūpētās ar atalgojumu no 552 līdz 802 eiro. CV, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un motivācijas vēstule līdz 23. septembrim jānosūta uz e-pastu: Vita.Olsevska@vsaczemgale.gov.lv.

        

Aktuālas ir arī vakances policijā. Jelgavas pašvaldības policija darbā aicina jaunāko inspektoru ar algu no 642 eiro. Pieteikties vakancei var līdz 20. septembrim, pieteikuma vēstuli un CV sūtot uz e-pasta adresi personals@policija.jelgava.lv. Arī Valsts policija aicina darbā gan kriminālpolicijas nodaļas  inspektoru ar atalgojumu no 1018 līdz 1159 eiro, gan kārtības policijas nodaļas inspektoru ar atalgojumu no 962 līdz 1062 eiro. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV (Eiropass formā) un izglītību apliecinošu dokumentu kopija jānosūta līdz 1. novembrim uz e-pasta adresi: cv@zemgale.vp.gov.lv , informācija pa tālruni 63004336.

 

Dažādas vakances piedāvā arī pilsētas uzņēmumi. SIA "Viktorija B" aicina darbā šefpavāru, piedāvājot algu 1700 eiro. Vakancei var pieteikties līdz 17. septembrim, CV iesniedzot bistro personīgi, Driksas ielā 9 vai nosūtot uz e-pastu: siaviktorijab@inbox.lv.

 

SIA "Latvijas Piens" darbu piedāvā piena produktu ražošanas iekārtu operatoram ar algu 1100 eiro. CV līdz 30. septembrim jānosūta uz e-pastu: info@lvpiens.lv.

 

SIA "KURTA" (Rīgas ielā 57A, Jelgava) veikals "Krūza" aicina darbā kravas automobiļa vadītāju ar algu no 1260 līdz 1400 eiro. CV līdz 24. septembrim jānosūta uz e-pasta adresi: personals@kruza.lv.  

         

SIA "Ģeometrs" darbā aicina zemes ierīcības inženieri, piedāvājot algu līdz 1500 eiro. Motivācijas vēstule un CV jānosūta pa pastu SIA "Ģeometrs" Akadēmijas iela 19, Jelgava, LV-3001 vai uz e-pastu: andris@geometrs.lv līdz 15. oktobrim.

 

Vakanču piedāvājums Jelgavā

 

Vairāk par darba iespējām cvvp.nva.gov.lv.

 

 

Foto: picabay.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies