Jaunākās vakances: meklē "Alnīša" vadītājas vietnieci un sabiedrisko attiecību speciālistu "Pilsētsaimniecībā"

22.03.2023.

Pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu, bet Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs meklē izglītības metodiķi un tehnisko strādnieku. Savukārt jaunizveidotā pirmsskolas izglītības iestādē "Alnītis" aicina darbā vadītāja vietnieku izglītības jomā, pirmsskolas skolotāju, skolotāja palīgu, logopēdu un mūzikas skolotāju. Jelgavas Ledus sporta skola meklē vispārējās aprūpes māsu.

Galvenās amata prasības un nepieciešamās kompetences sabiedrisko attiecību speciālistam iestādē "Pilsētsaimniecība" ir augstākā izglītība, vismaz viena gada darba pieredze komunikācijās un sabiedrisko attiecību jomā, kā arī pretendentam jāpārzina sociālo mediju platformas, lietišķā rakstība. Piedāvātā mēnešalga – 1300 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikties vakancei var līdz 31. martam. Vairāk par vakanci ŠEIT.

 

Lai pieteiktos konkursam uz izglītības metodiķa vai tehniskā strādnieka amatiem Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, pretendentiem jāiesniedz dzīves un iepriekšējās darba pieredzes apraksts (CV) un pieteikums uz e-pasta adresi: sarmite.viksna@zrkac.jelgava.lv ar attiecīgā amata norādi līdz 2023. gada 3. aprīlim. Sīkāku informāciju par piedāvātajiem atalgojumiem, galvenajiem amata pienākumiem un prasībām pretendentam var iegūt ŠEIT

 

Vadītāja vietnieka izglītības jomā, mūzikas skolotāja, pirmsskolas skolotāja, skolotāja palīga un logopēda vakancēm pirmsskolas izglītības iestādē "Alnītis" var pieteikties līdz  14. aprīlim.

 

Ledus sporta skola aicina darbā medicīnas māsu. Galvenās prasības – sertifikāts specialitātē un reģistrācija ārstniecības personu reģistrā, sertifikāts ambulatorās aprūpes māsas specialitātē un LR likumdošanai atbilstošas latviešu valodas zināšanas. Kontakttālrunis saziņai ar darba devēju: 63007222, 20384690, e-pasts: jlss@sports.jelgava.lv.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā "Pašvaldība", "Vakances".

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: freepik.com

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies