Jaunākās vakances: meklē datorsistēmu un datortīklu administratorus Digitālajā centrā un kokkopi iestādē "Pilsētsaimniecība"

30.03.2023.

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz pašvaldības iestādes "Jelgavas digitālais centrs" datorsistēmas un datortīklu administratoru amata vietām, iestāde "Pilsētsaimniecība" aicina darbā kokkopi, bet Jelgavas Izglītības pārvalde sekretāri. Tāpat jaunrades nams "Junda" meklē interešu izglītības skolotāju pulciņam "Floristika", kā arī interešu izglītības skolotāju vasaras nometnei struktūrvienībā "Lediņi". Turpinās pieteikšanās arī Pašvaldības policijas vakancēm – skolu inspektors un inspektors-glābējs. Savukārt Jelgavas poliklīnika uz nepilnu slodzi konkursā meklē kardiologu.

Lai pieteiktos konkursam uz informācijas tehnoloģiju atbalsta departamenta Datorsistēmu administratoru vai informācijas tehnoloģiju atbalsta departamenta Datortīkla administratoru Jelgavas digitālajā centrā, pretendentam jāiesniedz motivācijas vēstule, dzīves gājuma apraksts (Curriculum Vitae) atbilstoši Europass CV standartam, kas pieejams tīmekļa vietnē www.europass.lv)), izglītību apliecinošu dokumentu un citu kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas. Dokumenti iesniedzami līdz 2. aprīlim. Piedāvātā mēnešalga abām amata vietām ir 1284 eiro. Sīkāka informācija par vakancēm ŠEIT.

 

Kokkopim nepieciešamās prasmes - organizēt pilsētas apstādījumos (parkos, skvēros, ielu malās) un kapsētās augošo koku apsaimniekošanu, piedalīties pašvaldības mežu apsaimniekošanā, kā arī kontrolēt meža invazīvo kaitēkļu izplatīšanos un ugunsbīstamību pilsētas mežos. Tāpat veikt tehnisko specifikāciju izstrādi, kontrolēt noslēgto līgumu izpildi. Motivēta pieteikuma vēstule un dzīves apraksts (CV) ar norādi "Kokkopis" iesniedzami līdz 14.martam, sūtot uz e-pasta adresi pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv. Piedāvātā mēnešalga 1429 eiro pirms nodokļu nomaksas pēc pārbaudes darba. Pārbaudes laikā – 80% apmērā no mēnešalgas. Vairāk ŠEIT.

 

Jelgavas Izglītības pārvaldē sekretāra vakancei var pieteikties līdz 31. martam. Galvenie amata pienākumi – organizēt iestādes lietvedību, nodrošināt dokumentu pieņemšanu, uzskaiti, reģistrāciju, izpildes kontroli un dokumentālās informācijas glabāšanu. Tāpat realizēt operatīvos sakarus ar juridiskajām un fiziskajām personām ar iestādes darbību saistītos jautājumos. Piedāvātā darba alga ir 1124 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

 

Abām jaunrades nama "Junda" izsludinātajām vakancēm var pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi junda@izglitiba.jelgava.lv, pievienojot motivācijas vēstuli un dzīvesgaitas (CV) aprakstu. Skolotāja darbam vasaras nometnē var pieteikties līdz 28. maijam, savukārt floristikas pulciņa vadītāja vakancei – līdz 31. maijam.

 

Pašvaldības policijā pieteikumi tiks gaidīti līdz 26. aprīlim. Būtiskākās prasības pretendentiem ir atbilstība likuma "Par policiju"  21.panta pirmās daļas prasībām, vidējā izglītība, teicamas latviešu valodas prasmes – C līmeņa 1. pakāpe, laba fiziskā sagatavotība un atbilstošs veselības stāvoklis veicamajam darbam u.c. Sīkāka informācija par vakancēm pieejama ŠEIT.

 

Jelgavas poliklīnika līdz 13. aprīlim gaida pieteikumus uz izsludināto kardiologa vakanci. Piedāvātais darbs ir uz nepilnu slodzi ar algas likmi 200-300 eiro dienā pirms nodokļu nomaksas. Interesentiem, norādot amata nosaukumu, CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi atlase@jp.lv.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā "Pašvaldība", "Vakances".

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: "Pilsētsaimniecība"

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies