Jaunākās vakances: meklē inspektorus un glābējus Pašvaldības policijā

01.02.2023.

Jaunu kadru piesaiste aktuāla Jelgavas Pašvaldības policijā. Tiek meklēts skolu inspektors, Patruļpolicijas jaunākais inspektors, kā arī, gaidot peldsezonu, šobrīd darbā aicināti pieteikties inspektori-glābēji. Tāpat šobrīd turpinās jaunās pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Alnītis" personāla atlase, komandā aicinot pirmsskolas izglītības skolotājus, skolotāja palīgus un logopēdu. Darbiniekus meklē arī SIA "Zemgales EKO", AS "Gaso", SIA "Latvijas piens" un citi uzņēmumi, kā arī valsts institūcijas.

Skolu inspektoram tiek piedāvāta alga no 732 eiro, jaunākajam inspektoram – no 770 eiro, bet inspektoram-glābējam – no 847 eiro. Darba samaksa norādīta pirms nodokļu nomaksas. Lai pieteiktos darbam Pašvaldības policijā, pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) sūtīt uz e-pasta adresi: personals@policija.jelgava.lv. Tālrunis uzziņām 63022251. Sīkāku informāciju par galvenajiem darba pienākumiem un prasībām pretendentiem var iegūt ŠEIT. Vakancēm var pieteikties līdz 27. februārim.

 

Potenciālie darbinieki darbam "Alnītī" aicināti pieteikties līdz 1. martam. Jelgavas Izglītības pārvaldē uzsver, ka "Alnīša" darbiniekiem ir iespēja strādāt mūsdienīgā darba vidē un apstākļos, tie iegūs sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, kā arī pedagogiem ir iespēja saņemt pašvaldības atbalstu augstākās izglītības un pirmsskolas izglītības skolotāja profesionālās kvalifikācijas iegūšanai. Ja nav atbilstoša izglītība, bet ir vēlēšanās kļūt par pirmsskolas skolotāju, var izmantot iespēju uzsākt studijas un profesionālo karjeru vienlaikus. Sīkāku informāciju par "Alnīša" vakancēm var iegūt ŠEIT.

 

SIA "Zemgales EKO" meklē presēšanas iekārtas operatora palīgu (alga no 620 eiro), preses operatoru (alga no 700 eiro) un otrreizējo izejvielu šķirotāju (alga no 620 eiro). Darba samaksa norādīta pirms nodokļu nomaksas. Darbam var pieteikties līdz 20. februārim, zvanot pa tālruni 29357119.

 

Gāzes iekārtu remontatslēdznieku un rokas lokmetinātāju (MMA) aicina darbā AS "Gaso". Remontatslēdzniekam tiek piedāvāta alga no 1000 līdz 1100 eiro, bet lokmetinātājam – no 1500 līdz 1700 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancēm var pieteikties līdz mēneša beigām. Detalizētas informācijas iegūšanai zvanīt pa tālruni 26351847 vai 26181145 AS "Gaso" Jelgavas iecirkņa vadītājam Andim Šeršņovam.

 

SIA "Latvijas piens" piedāvā darbu elektroatslēdzniekam ar algu no 1600 līdz 2000 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 2. februārim, zvanot pa tālruni 63013988 vai sūtot CV uz e-pastu info@lvpiens.lv.

 

Savukārt Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte aicina darbā vecāko ekonomistu ar algu 950 eiro pirms nodokļu nomaksas. Darbam universitātē var pieteikties līdz 14. februārim. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu CV (Curriculum Vitae), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus sūtīt uz e-pastu dace.verdina@lbtu.lv vai iesniegt Personāldaļā, Lielajā ielā 2 (Jelgavas pils).  Tālrunis uzziņām 26551905.

 

Latvijas Nacionālais arhīvs uz noteiktu laiku aicina darbā galveno arhīvistu ar algu no 835 līdz 1040 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi "Galvenais arhīvists Zemgales reģionālajā arhīvā" līdz 12. februārim nosūtīt uz e-pastu: personals@arhivi.gov.lv vai pa pastu Latvijas Nacionālā arhīva Personālā vadības nodaļai Šķūņu ielā 11, Rīgā, LV–1050. Uzziņas pa tālruni 28802804, 22324649. Plašāku informāciju par Latvijas Nacionālo arhīvu skatīt tīmekļvietnē www.arhivi.gov.lv.

 

Bet Lauku atbalsta dienests Dobeles ielā 41A piedāvā darbu klientu apkalpošanas speciālistam ar algu no 1121 līdz 1157 eiro pirms nodokļu nomaksas. Lai pieteiktos konkursam, lūgums aizpildīt Lauku atbalsta dienesta mājaslapas www.lad.gov.lv sadaļā "Par mums/vakances" atrodamo Pieteikuma anketu (ierēdnim) un nosūti to līdz 3. februārim uz e-pastu darbs@lad.gov.lv ar norādi: "Konkursam_KAD_Z". Tālrunis uzziņām 25783533.

 

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā "Pašvaldība", "Vakances".

 

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies