Jaunākās vakances: pašvaldība aicina darbā divus auditorus

19.05.2022.

Jelgavas valstspilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz divām Audita pārvaldes auditora amata vietām, bet pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" aicina darbā apkopēju Jelgavas sporta hallē. Savukārt AS "Jelgavas siltumtīklu uzņēmums" meklē valdes locekli. Tāpat darbinieki tiek meklēti Jelgavas izglītības iestādēs, ražošanas uzņēmumos, kā arī pakalpojumu sniegšanas uzņēmumos.

Auditora darbam pašvaldībā var pieteikties līdz 31. maijam. Piedāvātā alga ir 1323 eiro pirms nodokļu nomaksas. Motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu, dzīves un iepriekšējās darba, un profesionālās prakses pieredzes apraksts (CV), izglītību apliecinošo dokumentu kopijas iesniedzamas Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11, Jelgavā, 131. kabinetā slēgtā aploksnē ar norādi "Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Audita pārvaldes auditora amata konkursam" vai, sūtot uz e-pastu indra.luse@jelgava.lv. Tālrunis uzziņām – 63005581. Sīkāku informāciju par vakanci var iegūt ŠEIT.

 

Sporta servisa centrs aicina darbā apkopēju ar algu 550 eiro pirms nodokļu nomaksas Jelgavas sporta hallē Mātera ielā 44A. Darbam var pieteikties, un sīkāku informāciju iegūt pa tālruni 27068144 vai e-pastu Edgars.Ludzitis@sports.jelgava.lv.

 

Jelgavas siltumtīklu uzņēmums piedāvā darbu valdes loceklim uz nepilnu slodzi un noteiktu laiku ar algu 270 eiro pirms nodokļu nomaksas. Šim darbam var pieteikties līdz 6. jūnijam. Kontaktinformācija – AS "Jelgavas siltumtīklu uzņēmums", Pasta iela 47, Jelgava, LV-3001, tālrunis 63007064, info@jdhc.lv.

 

Jaunsardzes centrs meklē jaunsargu instruktoru darbam Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā un vairākās Jelgavas novada skolās. Instruktoram tiek piedāvāta alga no 1052 līdz 1382 eiro pirms nodokļu nomaksas. Šai vakancei var pieteikties līdz 20. jūnijam. Pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt, nosūtot uz e-pastu konkursi@jc.gov.lv.

 

Savukārt Valsts zemes dienests Akadēmijas ielā 19 piedāvā darbu saimniecības pārzinim (alga no 670 līdz 983 eiro). Pieteikumu, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un CV līdz 30. maijam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: konkurss@vzd.gov.lv (ar norādi “Saimniecības pārzinis”) vai Valsts zemes dienesta Personāla departamentā 11. novembra krastmalā 31, Rīgā, LV – 1050.  Tālrunis uzziņām 20209998.

 

Darbiniekus savai komandai aicina pievienoties arī vairāki Jelgavas lielie ražošanas uzņēmumi – SIA "Latvijas piens" piedāvā darbu elektroatslēdzniekam ar algu 1300 eiro, piena produktu pārstrādātājam ar algu no 1100 eiro, SIA "AKG Thermotechnik Lettland" meklē programmētāju, piedāvājot algu 2300 eiro, un sekretāru ar algu 980 eiro, savukārt SIA "Haugaard Baltic" piedāvā darbu detaļu komplektētājam (montētājam) ar algu no 5 līdz 7 eiro stundā, metālapstrādes darba galda operatoriem ar algu no 5 līdz 7,7 eiro stundā, CNC metālapstrādes darbagaldu operatoram ar algu no 7 līdz 10 eiro stundā, bet SIA "Cross Timber Systems" meklē noliktavas darbinieku/pakotāju ar algu 1143 eiro un tehniskās struktūrvienības vadītāju ar algu 1800 eiro pirms nodokļu nomaksas. Sīkāka informācija par šīm vakancēm un pieteikšanos ir atrodama ziņas pielikumā.

 

Valsts ieņēmumu dienests aicina darbā Muitas pārvaldes Muitas kontroles punkta vecāko muitas uzraugu ar darba vietu Jelgavā, Atmodas ielā 19. Piedāvātā mēnešalga ir no 745 līdz 929 eiro un iespējamas piemaksas. Pieteikuma vēstuli, dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae (CV)), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju līdz šī gada 16. jūnijam lūgums nosūtīt Valsts ieņēmumu dienestam, Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai uz e-pasta adresi VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi "Konkurss uz MP_RMKPD_MKP_VMU_Jelgava_Vards_Uzvards".

 

Vakanču piedāvājums Jelgavā un apkārtnē

 

Vairāk par darba iespējām cvvp.nva.gov.lv.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies