Jaunas bezmaksas nodarbības bērniem, grūtniecēm un iedzīvotājiem no 54 gadiem

10.06.2021.

Jau no nākamās nedēļas veselības veicināšanas programmas gaitā jelgavnieki varēs iesaistīties jaunās bezmaksas aktivitātēs pilsētvidē. Bērni aicināti uz āra vingrošanu, kas notiks sporta laukumā pie 4. sākumskolas un pie deju centra "Cukurfabrika", un gaisa jogu, kas notiks Cukura ielā 21. Topošās māmiņas gaidītas uz grūtnieču vingrošanu Gubernatora saliņā Jelgavas pils parkā, savukārt iedzīvotājiem vecumā no 54 gadiem piedāvājumā ir veselības un balles dejas sporta laukumā pie 4. sākumskolas. Visas nodarbības ir bez maksas, taču tām obligāti iepriekš jāpiesakās.

Nākamnedēļ sāksies āra vingrošanas nodarbības bērniem. Otrdienās no pulksten 12 līdz 13 tās notiks sporta laukumā pie Jelgavas 4. sākumskolas, ceturtdienās tajā pašā laikā – pie deju centra "Cukurfabrika" Cukura ielā 22. Āra vingrošanas nodarbības vadīs trenere Rita Saltuma. Pieteikties nodarbībām var vietnē www.rsfitness.lv, sadaļā "Kalendārs".

 

Savukārt sestdienās bērniem un jauniešiem tiek piedāvāta gaisa joga. Nodarbības vadīs Annika Andersone, un tās notiks Cukura ielā 21. No pulksten 9 līdz 10 plānota gaisa joga 7–10 gadus veciem bērniem, bet no pulksten 10.10 līdz 11.10 – 11–14 gadus veciem jauniešiem. Pieteikties var mājaslapā www.benefitbaze.lv, sadaļā "Pieraksts nodarbībām".

 

Jāuzsver, ka nodarbībām obligāti iepriekš jāpiesakās, jo dalībnieku skaits vienā treniņā ir ierobežots – 20 dalībnieki. Sliktu laikapstākļu gadījumā šie treniņi tiks pārcelti.

 

Otrdienās no pulksten 18 līdz 19 Gubernatora saliņā pils parkā uz grūtnieču vingrošanu fizioterapeites Egijas Kovaļenko vadībā aicinātas topošās māmiņas. Pieteikšanās – sūtot īsziņu pa tālruni 26862456. Treniņam jāpiesakās dienu iepriekš. Dalībnieču skaits vienā nodarbībā ir 10 dalībnieces plus nodarbību vadītāja. Jāuzsver, ka grūtnieču nodarbībās var piedalīties, ja grūtniece uzrādīs ginekologa vai vecmātes apstiprinājumu, ka nav kontrindikācijas fiziskajām aktivitātēm.

 

Bet iedzīvotājiem no 54 gadu vecuma nākamnedēļ atsāksies deju nodarbību cikli, un nodarbības notiks sporta laukumā pie Jelgavas 4. sākumskolas. Veselības dejas norisināsies no 21. jūnija līdz 5. jūlijam otrdienās no pulksten 18 līdz 19, bet balles dejas – no 18. jūnija līdz 27. augustam piektdienās no pulksten 19 līdz 20. Deju nodarbībām obligāti iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 25758333 vai sūtot e-pasta vēstuli uz adresi info@dejovisi.lv. Dejās varēs piedalīties līdz 20 cilvēkiem vienā grupā.

 

Sliktu laikapstākļu gadījumā šie treniņi tiks organizēti tiešsaistē "Facebook" lapā "Veselības veicināšana Jelgavā".

 

Jāuzsver, ka visi treniņi notiks, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības.

 

Aktivitātes tiek īstenotas projekta "Veselības veicināšana Jelgavā" (Nr.9.2.4.2/16/I/085) gaitā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies