Jaunieša hobijs - dabas skatus iemūžināt fotogrāfijās un veltīt tās tuviniekiem un draugiem

16.04.2022. Sabiedriskais centrs

No 19. aprīļa līdz 20. maijam Jelgavas jauniešu centrā - Skolotāju ielā 8 apskatāma Latvijas Lauksaimniecības universitātes 4. kursa studenta Arkādija Rusecka dabas skatu fotogrāfiju izstāde "RELAX".

"Mans hobijs ir ainavu fotografēšana. Pirms pieciem gadiem es iesāku fotografēt pašmācības ceļā, bet vēlāk nolēmu pieteikties foto kursiem. Pagaidām es fotografēju ar telefonu, bet drīzumā plānoju iegādāties profesionālu kameru un nākotnē attīstīt un uzņemt vēl iespaidīgākas fotogrāfijas. Šī izstāde man nav pirmā, jo jau skolas gados esmu piedalījies skolas izstādēs. Kādu dienu es pastaigājos pa tiltu un ieraudzīju ļoti skaistu saulrietu, un nolēmu to iemūžināt. Visvairāk man patīk fotografēt saulrietus un vietas, kurās ir migla. Miglainas vietas glabā noslēpumu un sava veida mistēriju, bet saulriets vai saullēkts ir rīta un vakara dāvana, kā arī ļoti iespaidīgi ir skati, kas paveras no augstuma. Atšķirībā no citiem fotomāksliniekiem, es uzskatu, ka mani attēli ir skaidrāki, spilgtāki un interesantāki. Man ir arī savs blogs internetā, tajā es dalos ar savām interesantākajām fotogrāfijām. Savus foto darbus es veltu saviem tuviniekiem un draugiem," tā Arkādijs.

 

Jāpiebilst, ka izstāžu cikla "YouthStyle" laikā jauniešiem tiek sniegta iespēja parādīt savu hobiju citiem, saņemot atbalstu tās organizēšanā. Tās var būt skices, karikatūras, zīmējumi, gleznas batikojumi vai citi hobija izpausmes veidi. Lai pieteiktos izstādei un saņemtu atbalstu tās rīkošanā, aicinām sazināties rakstot uz e-pastu jelena.grisle@sc.jelgava.lv.

 

 

Foto: A. Rusecka personīgais arhīvs

 

Informācija sagatavota

iestādē "Sabiedriskais centrs"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies