Jauniešiem piedāvā bezmaksas līderības prasmju meistarklases

15.01.2022.

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) vidusskolēniem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem piecās bezmaksas meistarklasēs piedāvā apgūt līderības prasmes. Meistarklases par pirmo iespaidu, mērķiem, radošumu, pašizziņu un drosmi plānotas klātienē divas reizes mēnesī pirmdienās. Pirmās nodarbības – jau 24. un 31. janvārī pulksten 16. Meistarklasēm obligāti jāpiesakās līdz 20. janvārim, aizpildot elektronisko pieteikumu.

Mūsdienās līderība vairs nav tikai vadītājam nepieciešama prasme, bet gan personības iezīme, kas vajadzīga ikvienam jaunietim, lai iekļautos un konkurētu 21. gadsimtā. Tādi izaicinājumi kā tehnoloģiju attīstība, globalizācija, informācijas pārbagātība, vides problēmas prasa no jauniešiem būt aktīviem un sociāli atbildīgiem. Šo meistarklašu mērķis ir pilnveidot jauniešu līderības prasmes, attīstot spēju uzņemties atbildību par savas personības izaugsmi un dzīvi kopumā, kļūstot par atbildīgu un aktīvu sabiedrības pilsoni.

 

Plānots, ka meistarklases notiks klātienē, ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības. Meistarklasēs var piedalīties jaunieši ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju vai pārslimošanu, kā arī jaunieši, kuriem ir sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts vai skolā veikts Covid-19 antigēna skrīninga tests vai RNS noteikšanas tests, un tas ir negatīvs.

 

Jauniešiem tiek piedāvātas meistarklases par pirmo iespaidu, mērķiem, pašizziņu, radošumu un drosmi. 24. un 31. janvārī pulksten 16 notiks "Pirmā iespaida meistarklase".

 

Apmeklējot visas meistarklases, jaunieši saņems apliecību par 40 stundu līderības kursu. Jāpiebilst, ka to novērtē arī dažādas augstskolas. Pieteikties līderības meistarklasēm var līdz 20. janvārim ŠEIT.

 

Sīkāku informāciju var iegūt pa e-pastu liga.damberga@zrkac.jelgava.lv vai tālruni 63012163.

 

 

Foto: ZRKAC

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies