Jauniešus aicina iesaistīties programmā "Ceļa zīmes"

03.04.2021.

Skauti un gaidas aicina jauniešus vecumā no 14 līdz 17 gadiem iesaistīties trīs mēnešus ilgā izziņas un socializēšanās programmā "Ceļa zīmes". Tās mērķis ir radīt vidi, kurā jaunieši var droši komunicēt ar vienaudžiem, kopīgi pavadīt laiku tiešsaistē, mazliet citādi nekā tas ierasts akadēmiskajā vidē, apgūt jaunas teorētiskās un praktiskās zināšanas par došanos dabā tai draudzīgā veidā, pilsonisko aktivitāti un komandas darbu.

Projektā paredzētas iknedēļas informatīvas un praktiskas nodarbības un darbs grupās tiešsaistē, ikmēneša kopīgs pasākums un noslēguma aktivitāte, kas, ja valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi ļaus, būs īsa nometne vai pārgājiens dabā. Nodarbības vadīs aktīvi jaunieši, kuri jau ilgstoši darbojas skautu un gaidu kustībā un vēlas dalīties ar uzkrāto pieredzi un zināšanām ar citiem. Pieteikšanās līdz 5. aprīlim, aizpildot anketu ŠEIT.

 

Tāpat skauti un gaidas aicina ģimenes pieteikties uz lielo spēli "Darām kopā". Spēles izaicinājuma mērķis ir dot iespēju ģimenēm šajā pārmaiņu laikā veltīt laiku sev - būt kopā un doties aktīvos piedzīvojumos. Tā norisināsies no 2021. gada 15. aprīļa līdz 15. maijam. Visi dalībnieki spēles uzdevumus varēs pildīt sev ērtā laikā. Pieteikšanās līdz 15.04. www.skautiungaidas.lv.

 

Programmu "Ceļa zīmes" un lielo spēli “Darām kopā” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Visas programmā iekļautās darbības notiek atbilstoši valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: biedrība "Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies