Jauniešus aicina uz makšķerēšanas meistarklasi

06.08.2020.

Jelgavas jaunieši tiek aicināti uz izzinošu un praktisku makšķerēšanas meistarklasi, kas tiek rīkota kā projektu konkursa "Jaunieši var!" pasākums. Nodarbība 10. augustā pulksten 13 sāksies Jelgavas Jauniešu centrā, bet pēc tam turpināsies Lielupes promenādē.

Kā informē Jelgavas Jauniešu centrā, praktiskajā nodarbībā, kuru kā projektu īsteno pilsētas jaunieši Jānis Priede un Orests Čeksters, ikviens varēs uzzināt, kam nepieciešama makšķerēšanas karte, kādi makšķerēšanas noteikumi jāievēro ikdienā un kā tikt pie kārotā loma. Nodarbība būs gan teorētiska, gan praktiska, un uz to īpaši aicināti jaunieši bez priekšzināšanām, kuri vēlas gūt pirmās iemaņas makšķerēšanā. Nodarbībā gūtās jaunās prasmes, iespējams, noderēs vērtīgai laika pavadīšanai atlikušajās vasaras brīvdienās.

 

10. augustā pulksten 13 jaunieši aicināti ierasties Jelgavas Jauniešu centrā Skolotāju ielā 8 uz teorētisko nodarbību, bet praktiskās zināšanas tiks iegūtas Lielupes promenādē.

 

"Jaunieši var!" ir Jelgavas pilsētas pašvaldības rīkots jauniešu iniciatīvu projektu konkurss, kurā jau piekto gadu Jelgavas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas var iegūt finansējumu sava projekta realizācijai. Šogad konkursā atbalstu guvuši 14 projekti par kopējo summu 3500 eiro. Tāpat Jelgavas Jauniešu centrā pasākumi notiek ik dienu, ar tiem var iepazīties ŠEIT.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: Jelgavas Jauniešu centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies