Jelgavā atzīmēta Starptautiskā diena cilvēkiem ar invaliditāti

03.12.2022. Sabiedriskais centrs

3. decembrī pulksten 14 Jelgavas 4. vidusskolas koncertzālē norisinājās Starptautiskajai personu ar invaliditāti dienai veltīts koncerts "Ar sauli sirdī". Koncertā piedalījās Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālās organizācijas vokālais ansamblis ar vadītāju Intu Šveiceri, kā arī skatītājus priecēja dziedātājs, aktieris un pasākumu vadītājs Ainars Bumbieris.

Tāpat bija apskatāma Latvijas Neredzīgo Savienības Jelgavas teritoriālās organizācijas veidota tekstilizstrādājumu un mākslas studijas darbu izstāde.

 

Koncertu organizēja Jelgavas pilsēta, sadarbojoties ar pašvaldības iestādēm "Sabiedriskais centrs", "Jelgavas sociālo lietu pārvalde" un Jelgavas 4.vidusskolu.

 

Apvienoto Nāciju Organizācijas biedrības plenārsēdes laikā 1992. gada oktobrī tika pieņemta rezolūcija, kas pasludināja katra gada 3. decembri par Starptautisko personu ar invaliditāti dienu.

 

Pasākuma laikā tika veikta fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Iestādē "Sabiedriskais centrs"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies