Jelgavā gaidāma "Google Street View"automašīna

16.03.2023.

No 21.marta uz Latvijas ceļiem atkal būs sastopamas Google Street View automašīnas, turpmāko mēnešu laikā apmeklējot vairāk nekā 20 pilsētas, tostarp Jelgavu.

 

 

Precīzs laiks, kad automašīna varētu būt Jelgavā nav zināms, jo, kā norāda uzņēmuma pārstāvji, maršruta galamērķi var mainīties, piemēram, sliktu laikapstākļu dēļ vai citu tehnisku iemeslu dēļ.

 

Pateicoties Google Street View, lietotājiem jau ir iespēja apskatīt lielāko daļu Latvijas pilsētu, daudzus kultūras pieminekļus, kā arī dabas objektus. Apzinoties, ka infrastruktūra gan pilsētās, gan arī starp tām nepārtraukti attīstās un mainās, Google regulāri atjaunina pieejamos attēlus, lai pēc iespējas precīzāk atspoguļotu aktuālo situāciju. Jaunie attēli palīdzēs lietotājiem vēl labāk orientēties dažādos galamērķos, kā arī vērot 360 grādu panorāmas attēlus ar ielām un apskates vietām. Papildus ielām un ceļiem Google iemūžina arī dažādas gājēju zonas un citas vietas, kas nav sasniedzamas ar automašīnu.

 

Google dara visu iespējamo, lai aizsargātu iedzīvotāju privātumu un datu konfidencialitāti. Pirms savākto attēlu publicēšanas tie tiks apstrādāti ar īpašu tehnoloģiju, aizklājot cilvēku sejas un automašīnu reģistrācijas numurus, lai tie nebūtu identificējami, tādā veidā pasargājot personu privātumu. Street View piedāvā papildu attēlu aizmiglošanas funkciju (personām, automašīnām, mājām u.c.), ko var pieprasīt, nospiežot pogu "Ziņot par problēmu" jebkura attēla apakšējā labajā stūrī.

 

Plašāka informācija par Street View un valstīm, kurās pašlaik brauc Google automašīnas, ir pieejama ŠEIT 

Foto: publicitātes

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies