Jelgavā pabeigta pašvaldības policijas ēkas energoefektivitātes uzlabošana

09.09.2021. Pašvaldības policija

Jelgavā paaugstināta energoefektivitāte Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas ēkai (Mazajā ceļā 3, Jelgavā). Ēkai samazināts siltumenerģijas patēriņš un ar to saistītās izmaksas, kā arī nodrošināta mūsdienu prasībām atbilstoša darba vide,  būve ieguvusi estētiski pievilcīgu ārējo fasādi un labiekārtotu piegulošo teritoriju.

Darbi veikti saskaņā ar 2020.gada 16.novembrī noslēgto vienošanos starp Jelgavas valstspilsētas pašvaldību un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fonda projekta "Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas ēkas energoefektivitātes paaugstināšana" īstenošanu Nr. 4.2.2/0/20/I/001.

 

Projekta mērķis bija paaugstināt energoefektivitāti pašvaldībai piederošajā policijas ēkā Mazajā ceļā 3, Jelgavā, samazinot siltumenerģijas patēriņu un ar to saistītās izmaksas, kā arī nodrošinātu mūsdienu prasībām atbilstošu darba vidi. Ēkā veikta bēniņu pārseguma papildu siltināšana, ārsienu konstrukciju papildu siltināšana, cokola daļas papildu siltināšana, jumta pārseguma nomaiņa, bojāto jumta konstrukciju labošana, ieejas mezglu rekonstrukcija, logu nomaiņa ēkā, apkures sistēmas rekonstrukcija un balansēšana, siltummezgla automatizācijas sistēmas uzlabošana; apgaismojuma nomaiņa un zibens aizsardzības sistēmas izbūve.

 

Paralēli energoefektivitātes rādītāju uzlabošanai, ēka ieguvusi estētiski pievilcīgu ārējo fasādi, labiekārtotu teritoriju, ka arī modernizētu un energoefektīvu un apgaismojumu iekštelpās un fasādei.

 

Energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbus veica SIA "Tools Vendor".

 

Projekta kopējās izmaksas ir 439 741.93 EUR, no tām 192 701 EUR Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums, 8 501.52 EUR ir valsts budžeta dotācija un 238 539.41 EUR Jelgavas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējums. Projekts tika  īstenots no 2020.gada novembris līdz 2021.gada decembris.

 

Plašāka informācijai par projektu pieejama ŠEIT.

 

Informācija sagatavota

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības

Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldē

Kontakti:Aiga Anitena, Projektu vadītāja, Projektu vadības sektors

Tālrunis: 63005560

E-pasts: Aiga.Anitena@dome.jelgava.lv

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies