Jelgavas džudistiem "Bērnu kausā" desmit medaļas

01.06.2022. Sporta servisa centrs

28. maijā Rīgā notika Latvijas Džudo federācijas sacensību "Bērnu kauss 2022" otrais posms. Jelgavas jaunie džudisti izcīnīja desmit medaļas.

Sacensībās startēja U-10 un U-12 vecuma sportisti, un, kā informē Latvijas Džudo federācija, kopumā piedalījās 193 džudisti.

Jelgavas sportisti izcīnīja desmit medaļas – vienu zelta, piecas sudraba un četras bronzas. Zelta medaļu izcīnīja Marks Portakovs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem.

Sudraba medaļu izcīnīja Elīna Šeluhina U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 26 kilogramiem, Adrians Zeļonijs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem, Milana Krivanosa U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 32 kilogramiem, Damirs Solovjovs U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem un Jānis Jakobs Birnītis U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja Martins Putins U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 30 kilogramiem, Ņikita Vaitehovičs U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 46 kilogramiem, Kristaps Vrubļevskis U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kilogramiem un Tamerlans Voroņeckis U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem.