Jelgavas komandas cīņu par Latvijas kausu turpina izslēgšanas kārtā

25.07.2021. Sporta servisa centrs

Abas Jelgavas futbola komandas turpina dalību Latvijas kausa izcīņā, un 20. jūlijā izlozē tika noskaidroti pāri, kas tiksies "Atbildīgas spēles" Latvijas kausa 2. posma play-off kārtā.

Jelgavas komanda JFC "Jelgava" 2. posma pirmajā kārtā ar 5:2 pārspēja FK "Sigulda". Vārtus guva Jēkabs Šteinburgs (divreiz), Mareks Plonis, Artis Staļģis un Arvis Krūmiņš. Kausa izcīņas 2. posma play-off kārtā mūsu komandas pretinieki būs FK "Smiltene/BJSS". Spēle notiks 31. jūlijā pulksten 18 Cēsu pilsētas stadionā.

 

Otra Jelgavas komanda "Albatroz SC/FS Jelgava" 2. posma pirmajā kārtā ar 5:1 pārspēja FK "Karosta". Vārtus guva Andris Deklavs, Nakano Ryotaro, Mārtiņš Pivarovičs, Ralfs Šitjakovs un Kevins Cēsnieks. Kausa izcīņas 2. posma play-off kārtā mūsu komandas pretinieki būs SK "Latgols/Ludza". Spēle notiks 1. augustā pulksten 15 Ludzas stadionā "Vārpa".

 

2. posma play-off kārtā piedalīsies 16 komandas, kas sadalītas astoņos pāros. Pāru uzvarētāji turpinās cīņu astotdaļfinālā.

 

LATVIJAS KAUSA IZSPĒLES KĀRTĪBA

  • Astotdaļfināls | 7.–8. augusts
  • Ceturtdaļfināls | 28.–29. augusts
  • Pusfināls | 15. septembris
  • Fināls | 24. oktobris

 

Foto: Ruslans Antropovs

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies