Jelgavas Pilsētas bibliotēkai – savs pakomāts

13.01.2022. Jelgavas bibliotēka

Jelgavas Pilsētas bibliotēka 2022. gadu sākusi ar jaunu bezkontakta pakalpojuma piedāvājumu – lasītājs var saņemt pasūtīto iespieddarbu pakomātā. Tas atrodas nišā pie Jelgavas Pilsētas bibliotēkas ieejas, Akadēmijas ielā 26.

 

Pakomāta darbības princips ir vienkāršs – reģistrēts lietotājs  pasūta iespieddarbus elektroniskajā kopkatalogā vai zvanot pa tālruni 63046587. Bibliotekārs apstrādā pasūtījumu un ievieto to pakomātā, savukārt lietotājs saņem īsziņu ar unikālu durvju kodu. Jāatceras, ka pasūtot grāmatu e-katalogā, jāieliek atzīme par pasūtījuma saņemšanu pakomātā.

 

Lai būtu iespēja apkalpot pēc iespējas lielāku lasītāju skaitu, bibliotēka aicina pasūtījumus paņemt 24 stundu laikā. Savukārt, ja grāmatas netiks izņemtas 72 stundu laikā, pasūtījums tiks anulēts.  Pakomātā ir pieejamas 14 grāmatu mājiņas un tas ir pieejams visu diennakti. “Ceram, ka šo pakalpojumu izmantos daudzi bibliotēkas lasītāji,” saka bibliotēkas direktore Lāsma Zariņa.

 

Pakomāts nav paredzēts iepriekš paņemto izdevumu nodošanai. Nododamās grāmatas arī turpmāk var ievietot pie bibliotēkas uzstādītajā grāmatu nodošanas kastē.

 

Bibliotēkā var reģistrēties arī attālināti, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas formu bibliotēkas tīmekļvietnē http://www.jelgavasbiblioteka.lv/  un saņemot piekļuves datus e-katalogam.

 

Papildus informācija pa tālruni 63046587 vai e-pastu: abo@biblioteka.jelgava.lv.

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies