Jelgavas skolēnu radošie kolektīvi - tiešraidē televīzijā

15.09.2021. Izglītības pārvalde

Sestdien, 18. septembrī, Jelgavā, pļavā pretī Jelgavas pilij pilsētas dziedošie, spēlējošie un dejojošie bērnu un jauniešu kolektīvi piedalīsies XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norises #dziediundejo2021  atklāšanas tiešraidē "Svētki esam mēs", kas no pulksten 12 līdz 17 tiks translēta  LTV1, REplay.lv un sabiedrisko mediju portālā LSM.

Jelgavas pilsētu pārstāvēs Jelgavas 4. vidusskolas jauktais koris un zēnu koris "Spīguņi", deju studija "Benefice", pašvaldības iestādes "Kultūra" koklētāju ansamblis "Zelta stīdzīņas" un Jelgavas novada un pilsētas Jauniešu bigbends.

 

Tiešraidei Jelgavā pievienosies skolēnu kolektīvi no visas Zemgales. Vēl tiešraide notiks no Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Rīgā, Kurzemē – Kuldīgā pie Ventas rumbas un Latgalē – Rēzeknē pie koncertzāles "GORS".

 

Piecu stundu garumā Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tradīcijas krāsainību  rādīs instrumentālie ansambļi, vokāli instrumentālie ansambļi, popgrupas, folkloras kopas un deju kolektīvi, kori, pūtēju orķestri, teātra pulciņi un jaunie stāstnieki.

 

18. septembra tiešraide "Svētki esam mēs" iezīmē startu norišu atspoguļošanai LTV, kurā gandrīz divu mēnešu laikā tiks parādītas XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju norisēm gatavotās mākslinieciskās programmas, kuras jaunieši apguva pirms Covid pandēmijas un tās laikā.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies