Jelgavas slimnīcā ārstējas 14 Covid-19 pacienti; visi nevakcinēti

13.09.2021. Pašvaldības operatīvās informācijas centrs

Kopš pagājušās nedēļas Jelgavas pilsētas slimnīcā atkal tiek uzņemti Covid-19 pacienti un šobrīd slimnīcā ārstējas 14 personas. Kā uzsver slimnīcas valdes loceklis Kārlis Smilga visi Covid-19 pacienti, kas šobrīd ievietoti slimnīcā, nav bijuši vakcinēti.

Pacienti slimnīcā nogādāti no tuvākās apkārtnes – Bauskas, Dobeles, Saldus, Jūrmalas, Rīgas, kā arī divi no Jelgavas. Nevakcinētie pacienti visbiežāk ar Covid-19 saslimuši pēc kopīgiem ģimeņu pasākumiem.

 

Jāatgādina, ka pieaugot stacionēto Covid-19 pacientu skaitam un atbilstoši Veselības ministrijas lemtajam, Jelgavas pilsētas slimnīca Covid-19 pacientus sāka uzņemt pagājušajā nedēļā. "Atšķirībā no iepriekšējās reizes, šobrīd neplānojam slēgt slimnīcas Bērnu nodaļu, lai nodrošinātu gultas vietas Covid-19 pacientiem," uzsvēra K.Smilga.

 

Slimnīca savu darbu ir saplānojusi tā, ka nepieciešamības gadījumā spēs nodrošināt 40 gultasvietas Covid-19 pacientiem, kā arī divas specializētās intensīvās terapijas gultas vietas. Tās tiks nodrošinātas ķirurģijas un terapijas nodaļās.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies