Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī skatāma jauna izstāde

17.08.2021. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

No 17. augusta līdz 30. septembrim Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1, apskatāma Ilzes Laizānes gleznu izstāde "Vasaras garša". Izstāde rosina tās apmeklētājus izjust ar vasaru saistītas noskaņas – siltas krāsas, sulīgas garšas, saules un dabas mistērijas, pļavu ziedēšanas skaistumu. 

Par saviem darbiem māksliniece saka: "Jaunrades procesā daba ir mans iedvesmas avots, kuras attēlošana gleznās ļauj ikvienam iztēlē izjust tās būtību. Attēlotie tēli var būt arī mitoloģiskas, simboliskas būtnes, kas tomēr ir ciešā saistībā ar dabu."

 

Ilze Laizāne Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvusi maģistra grādu glezniecībā un grafikā. Gleznotāja ir Latvijas Mākslinieku savienības biedre kopš 2018. gada un Jūrmalas mākslinieku biedrības biedre kopš 2016. gada. Māksliniece aktīvi iesaistās radošajos procesos gan Latvijā, gan aiz tās robežām – Itālijā, Beļģijā, Austrijā, Lietuvā, Vācijā, Francijā, Baltkrievijā un citur.

 

Ilzes Laizānes darbi Jelgavā apskatāmi ne pirmo reizi – 2017.gadā mākslinieces personālizstāde "Apburtais mežs" bija skatāma Jelgavas pilī, savukārt 2020. gadā viņa ar diviem darbiem piedalījās konkursa izstādē "Jelgavas Dominante" Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī un ieguva Jelgavas reģionālā tūrisma centra simpātiju balvu par darbu "Vakar un šodien".

 

Vairāk informācijas par izstādi www.visit.jelgava.lv.

 

Apmeklējot izstādi, aicinām būt atbildīgiem un ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

 

 

Foto un informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies