2.7 °C, 3.7 m/s, 58 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas volejbolistes kļūst par Latvijas čempionēm
Jelgavas volejbolistes kļūst par Latvijas čempionēm
12/04/2021

Sieviešu volejbola komanda “Jelgava”, finālsērijā ar 2:1 pārspējot “Rīgas Volejbola skola/LU” volejbolistes, kļuvušas par 2020./2021. gada sezonas Latvijas čempionēm un ieguvušas čempionāta zelta medaļas.

Finālsērija ilga līdz kādas komandas divām uzvarām. Pirmajā sērijas spēlē 5. aprīlī Jelgavas sporta hallē pārākas bija mājinieces ar 3:1. Otrajā sērijas spēlē 10. aprīlī Rīgas Volejbola skolas zālē Rīgā situācija izvērtās diametrāli pretēja un uzvaru ar 3:0 izcīnīja rīdzinieces. Izšķirošā spēle notika 11. aprīlī Rīgas Volejbola skolas zālē Rīgā. Tajā pirmo setu ar 25:17 uzvarēja jelgavnieces, bet divi nākamie seti pagāja mājinieču zīmē – 25:22 un 25:18. Ceturtajā setā jelgavnieces tomēr spēja atspēlēties uz izlīdzināt spēles gaitu, uzvarot setā ar 25:15. Izšķirošajā – piektajā – setā labāk sevi parādīja “Jelgavas” komanda, uzvarot ar 15:10 setā, ar 3:2 spēlē un ar 2:1 finālsērijā.

“Šī finālsērija bija kārtīgi volejbola svētki, es teiktu! Līdz pat pēdējam brīdim bija intriga, un tas skatītājiem, domāju, ir ļoti skatāmi! Pirmajā finālsērijas spēlē bijām ļoti kareivīgi noskaņojušās un nospēlējām kā komanda, kas deva ļoti labus rezultātus un uzvaru spēlē ar rezultātu 3:1. Bet, protams, zinājām, ka nekas nebūs viegli, un tas pierādījās, jo atbildes spēle mums īsti nepadevās – pirmajos divos setos galotnes nesanāca nospēlēt un trešajā setā ar vairākām savām kļūdām aizlaidām pretinieces pārāk tālu, un nespējām vairs noķert. Izšķirošajai zelta spēlei komanda bija noskaņojusies uz visiem 110 procentiem! Un šeit es tiešām gribu uzsvērt, ka KOMANDA ir šīs spēles atslēgas vārds. Jo ikkatrs komandas dalībnieks atdeva sevi visu un vēl mazliet, lai rezultāts būtu šāds! Fantastiska piecu setu cīņa ar pašaizliedzīgu darbību komandas izpildījumā visas spēles garumā. Esmu neizsakāmi lepna par komandas un treneru korpusa paveikto! Aiz šī zelta ir tā neredzamā smagā darba daļa, un beidzot, beidzot mums izdevās!” finālsēriju kopumā un izcīnīto čempionu titulu komentē viena no komandas rezultatīvākajām spēlētājām Līga Plāte.

Komandas “Jelgava” spēlētāju statistika finālsērijā

Spēlētāja Ar uzbrukumu gūti punkti Blokā gūti punkti Netverama serve jeb eiss Kopā gūti punkti