Jelgavnieki piedalās "Sporto visa klase" atlases sacensībās

18.05.2022. Sporta servisa centrs

Šodien, 18. maijā, Zemgales Olimpiskajā centrā, Latvijas Olimpiskās komitejas projekta "Sporto visa klase" laikā notiek atlases sacensības nometnei "Personības akadēmija", kurā piedalās 5. un 6. klases skolēni.

No Jelgavas atlases sacensībās piedalās trīs klases – Jelgavas 4. vidusskolas 5.c un 6.c klase, savukārt no Jelgavas Pārlielupes pamatskolas 5.b klase. Uzrunājot sacensību dalībniekus, Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš apsveica jauniešus ar jau sasniegtajiem panākumiem – par iespēju piedalīties atlases sacensībās. Tāpat priekšsēdētājs A.Rāviņš novēlēja veiksmi dalībniekiem šīs dienas uzdevumos.

 

Pasākums tika atklāts ar vingrošanu, tam sekoja pirmais uzdevums "Zini vai mini", kura laikā skolēni veica vairākus pārbaudījumus. Tāpat klases sacentās stafetē, kuras uzdevums bija no burtiem izveidot vēstījumu. Lai noskaidrotu atlases sacensību uzvarētājus dienas garumā skolēniem vēl jāveic vairāki uzdevumi.

 

Zemgales Olimpiskajā centrā atlases sacensībās piedalās 22 klases, vairāk nekā 400 jaunieši. Sacensību organizatori informē, ka šā gada sacensībām kopā pieteikušās 42 klases no 28 dažādām skolām, vairāk nekā 930 jaunieši. 50 skolēni, kuri sasniegs labākos rezultātus, piedalīsies "Personības akadēmijas" nometnē Valmierā, šodienas atlasē tiks noskaidroti 22 nometnes dalībnieki. Nometne paredzēta jauniešiem, lai pilnveidotu un nostiprinātu savu personību, prasmes un lieliski pavadītu laiku kopā ar vienaudžiem, kā arī iedvesmotos no olimpiešiem un citām profesionālām personībām.

 

Projekta "Sporto visa klase" mērķis ir uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, motivēt nodarboties ar sportu, kā arī vērtēt skolēnu sekmes mācībās. Tā ir iespēja izzināt dažādus sporta veidus, kā arī stiprināt izpratni par kopīga rezultāta sasniegšanu kā vienotai komandai.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies