Jelgavnieki uzvar Latvijas badmintona čempionāta dubultspēlēs

22.11.2021. Sporta servisa centrs

Latvijas svētku brīvdienās Ķekavas novada Baložos notika Latvijas čempionāts badmintonā senioriem. Par čempioniem dubulstspēlēs savā vecuma grupā kļuva jelgavnieki Vadims Čulka un Uģis Gross.

Baložos tika noskaidroti čempioni vīriešu vienspēlēs, vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs četrās vecuma grupās. Jaunākā vecuma grupa bija 35+, kurā varēja piedalīties 1985. gadā dzimuši un vecāki spēlētāji, vecākā grupa bija 50+.

Jelgavnieks Vadims Čulka izcīnīja zelta medaļu vīriešu dubultspēlēs vecuma grupā 45+ pārī ar jelgavnieku Uģi Grosu, kā arī  jauktajās dubultspēlēs vecuma grupā 45+ pārī ar Tatjanu Dvorniku no Valkas. Vīriešu vienspēlēs vecuma grupā 45+ Vadims Čulka izcīnīja bronzas medaļu.

 

Bronzas godalgu vīriešu vienspēlēs vecuma grupā 35+ izcīnīja jelgavnieks Guntis Leska, savukārt jelgavniecei Marutai Cēsniecei – divas bronzas medaļas: jauktajās dubultspēlēs vecuma grupā 45+ pārī ar vīru Andreju Andrejevu un sieviešu dubultspēlēs vecuma grupā 45+ pārī ar Aiju Mētru no Rīgas.

 

Latvijas čempionātā badmintonā senioriem piedalījās spēlētāji no Liepājas, Auces, Jelgavas, Ozolniekiem, Emburgas, Jūrmalas, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Valkas, Vijciema, Rīgas, Ķekavas, Mārupes un Baložiem. 

 

Foto: Latvijas Badmintona federācija

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies