Jelgavniekiem Eiropas skvoša reitinga turnīrā četras medaļas

10.05.2022. Sporta servisa centrs

Eiropas Skvoša federācijas junioru reitinga turnīrā "Latvian Junior Open 2022" Latvijas jaunie skvošisti no 18 medaļām izcīnīja sešas – pa divām no katra kaluma. Četras no medaļām izcīnīja Jelgavas Skvoša kluba pārstāvji.

"Latvian Junior Open 2022" norisinājās no 6. līdz 8. maijam Rīgā. Eiropas skvoša reitinga junioru turnīrs Latvijā norisinājās pirmo reizi, norāda Jelgavas Skvoša kluba vadītāja Baiba Lulle.

 

Četras no sešām Latvijas skvošistu izcīnītājām medaļām atceļoja uz Jelgavu. Zelta medaļu izcīnīja Sonora Liepa U-15 meiteņu grupā, sudrabu izcīnīja Lukass Kančs zēnu U-19 grupā, bronzu izcīnīja Laura Badūne U-19 meiteņu grupā un Emīlija Malbārde meiteņu U-15 grupā. "Lukasam šī ir jau otrā Eiropas reitinga turnīra medaļa. Pirmo viņš izcīnīja Ukrainā 2018. gadā, togad paliekot 3. vietā. Savukārt Laura cīņā par bronzu pārspēja citu Jelgavas Skvoša kluba pārstāvi Latvijas junioru čempioni Unu Ulmani," atklāj B.Lulle.

 

Eiropas skvoša reitinga junioru turnīru "Latvian Junior Open 2022" organizēja Latvijas Skvoša federācija. Šāds turnīrs sākotnēji bija ieplānots 2020.gadā, taču tika atlikts  Covid-19 ierobežojumu dēļ. 

 

Sacensībās startēja 33 dalībnieki no deviņām valstīm. Visvairāk, 17, bija vietējie spēlētāji, ar septiņiem spēlētājiem pārstāvēta bija Igaunija, pa diviem spēlētājiem bija no Luksemburgas un Ukrainas, pa vienam – no Polijas, Somijas, Nīderlandes, Spānijas, Ēģiptes. 

 

Foto: Jelgavas Skvoša klubs

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies