Jelgavu apmeklē Somijas vēstniece Latvijā Anne Saloranta

16.03.2023.

Lai iepazītos ar pilsētu un pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas šodien Jelgavu iepazīšanās vizītē apmeklē Somijas vēstniece Anne Saloranta.

Viņa tikās ar Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu un Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāju Guntu Auzu. Vizītes laikā A.Rāviņš vēstnieci iepazīstināja ar aktualitātēm pilsētā un izglītības jomā. Uzsvars tika likts uz iekļaujošo izglītību, akcentējot katra bērna individuālās vajadzības, tai skaitā nepieciešamo speciālo atbalstu un bērna spēju attīstīšanu. Tikšanās laikā pārrunātas turpmākās sadarbības iespējas, kā arī šī brīža civilās aizsardzības nozīmīgums.

 

Turpmākajā dienas daļā vēstniece apmeklēs Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centru (POIC), kā arī dosies ekskursijā uz Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torni. Tāpat vēstniece dosies uz Latvijas Biozinātņu un Tehnoloģiju universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti, kur tiksies ar zinātņu prorektori Irinu Arhipovu un Somijas studentiem.

 

Vēstniece apmeklēs arī Jelgavā strādājošo Somijas uzņēmumu "Ferroplan Oy", kas nodarbojas ar konveijera risinājumu plānošanu un ražošanu. Šie konveijeri paredzēti gabaldarba izstrādājumu un vairumtirdzniecības kravu apstrādei.

 

Vizītes noslēgumā Jelgavas domes priekšsēdētājs A.Rāviņš un Somijas vēstniece A.Saloranta apmeklēs Jelgavas ledus halli, lai atklātu spēli starp Jelgavas hokeja klubu "Zemgale/LLU" un Somijas pilsētas Kajāni vienību "Hokki".

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies