Labdarības akcijā "Ar prieku pretī zināšanām" palīdzēsim bērniem sagatavoties skolai!

12.08.2022.

Jelgavā jau 15. gadu notiek labdarības akcija "Ar prieku pretī zināšanām", lai sarūpētu nepieciešamos skolas mācību piederumus jaunajam skolas gadam bērniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības. Sarūpētos mācību materiālus un piederumus skolai līdz 17. augustam var nogādāt Skolotāju ielā 8, 101. kabinetā.

Jelgavas pašvaldības iestādes "Sabiedriskais centrs" kopā ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi ir apzinājusi tās ģimenes, kurām nepieciešams sniegt atbalstu mācību līdzekļu iegādei – šo ģimeņu ienākumi ir zemi, tomēr tie minimāli pārsniedz to noteikto ienākumu apjomu, lai varētu saņemt Jelgavas pašvaldībā pieejamo sociālo pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei.

 

Šogad labdarības akcijas mērķis ir sniegt atbalstu 20 Jelgavas skolēniem, kuri uzsāks mācības 1. klasē vai turpinās izglītošanos sākumskolā. Katram bērnam paredzēts sarūpēt skolas mugursomu un piepildīt to ar nepieciešamajiem mācību materiāliem un piederumiem skolai.

 

Akcijā var iesaistīties ikviens, sniedzot savu atbalstu bērniem skolas gada uzsākšanai. Ziedotajām mantām – skolas mācību piederumiem – ir jābūt jaunām!

 

Sarūpētos mācību materiālus un piederumus skolai līdz 17. augustam var nogādāt Skolotāju ielā 8, 101. kabinetā. Papildjautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar akcijas organizatoriem, zvanot pa tālruni 63005467.

 

Akcijas noslēgums notiks 23. augustā pulksten 15, kad bērniem tiks pasniegtas sarūpētās mantas, lai viņi ar prieku varētu uzsākt jauno mācību gadu.

 

Organizatori informē – akcijas noslēguma pasākumā tiks veikta fotografēšana, uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies