Labsajūtas festivāls "ESI" iedvesmo ar padomiem un veselīgām nodarbēm

03.07.2022.

3. jūlijā Pasta salā jau ceturto reizi norisinājās labsajūtas festivāls "ESI", kura laikā apmeklētāji varēja uzzināt par mūsdienās nozīmīgiem garīgās veselības jautājumiem un veselīgu uzturu, piedaloties izzinošās lekcijās, kā arī par fizisko aktivitāšu nozīmi, līdzdarbojoties dažādās nodarbībās.

Labsajūtas festivāla "ESI" apmeklētāji varēja piedalīties dažādās veselīga dzīvesveida veicinošās aktivitātēs astoņās festivāla zonās – "ESI centrā", "ESI gaisā", "ESI bērns", "ESI seniors", "ESI zinošs", "ESI garšīgs", "ESI līdzsvarā" un "ESI vērīgs".

 

Pasākuma centrālajā zonā "ESI centrā" apmeklētājiem bija iespēja izmēģināt dažādus treniņu veidus, piemēram, zumbu, latino fitnesu, gaisa jogu u.c. Savukārt zonā "ESI gaisā" gan pieaugušie, gan bērni izmēģināja gaisa jogas nodarbības.

 

Tāpat pasākuma laikā mazākajiem jelgavniekiem un viesiem bija iespēja iesaistīties praktiskās nodarbībās par veselīgu uzturu, kā arī darbnīcā "Prieka burbuļi". Savukārt senioriem speciālisti lekcijās pievērsa uzmanību tādiem jautājumiem kā emocionālā labsajūta, prāta možums un pareizas elpošanas nozīme.

 

Liela apmeklētāju interese tika izrādīta lekcijām, kurās tika pārrunātas dažādas garīgās un fiziskās veselības tēmas. Tāpat klātesošie piedalījās meistarklasēs, kuras vadīja restorāna "Zoltners" šefpavārs Nauris Malāhovs, un šefpavārs Lauris Aleksejevs, restorāna "36. līnija" līdzīpašnieks.

 

Apmeklētāji varēja saņemt dažādu speciālistu konsultācijas par veselības stāvokli – ekspresmērījumos  noteikt cukura un holesterīna līmeni, izmērīt asinsspiedienu, veikt ķermeņa masas analīzi, noteikt bioloģisko vecumu, kā arī saņemt speciālistu ieteikumus pēc iegūtajiem rezultātiem, tāpat varēja konsultēties pie dermatologa.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies