Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcija atvērta apmeklētājiem

21.05.2020.

Apmeklētājiem savas durvis vēris Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs, kā arī tā ekspozīcija Jelgavā. Jelgavas ekspozīcija strādās ierastajā laikā, taču noteiktas dažādas drošības prasības, kas būs jāievēro ikvienam apmeklētājam.

Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja Jelgavas ekspozīcija Stacijas ielā 3 turpmāk apmeklētājiem pieejama ierastajā laikā trešdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 10 līdz 17 un ceturtdienās no pulksten 11 līdz 19. Ekspozīcijas apmeklējumam obligāti iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 20032331, 67329494 vai rakstot e-pastu ilze.freiberga@ldz.lv.

 

Tāpat jāņem vērā, ka norēķini muzejā kasē tiks pieņemti tikai ar maksājumu kartēm. Grupu ekskursijas pašlaik netiek piedāvātas, bet par jaunumiem muzejs informēs sociālajos tīklos un mājaslapā. Ikvienam apmeklētājiem svarīgi atcerēties arī visur citur spēkā esošās epidemioloģiskās drošības prasības – divu metru distanci un roku higiēnu. Personas ar slimības simptomiem lūgtas palikt mājās. Muzeja darbiniekiem ir tiesības neielaist ekspozīcijā cilvēkus ar redzamām elpceļu slimības pazīmēm. Viesojoties muzejā, apmeklētāji aicināti sekot norādēm par ieeju, izeju, ieteicamo maršrutu un priekšmetu aizskaršanu, kā arī muzeja darbinieku lūgumiem, kas saistīti ar vispārējās drošības un kārtības ievērošanu.

 

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs un tā ekspozīcija Jelgavā piedalās jaunajā informatīvajā kampaņā #TiekamiesTagad, kas vēsta par atkalsatikšanās prieku, muzejiem no jauna verot durvis apmeklētājiem. Kampaņas gaitā apmeklētāju ērtībai muzejā būs izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām un aicina apmeklētājus rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Kampaņu organizē Latvijas Muzeju biedrība.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies