Latvijas U-20 hokeja izlasē trīs HK "Zemgale/LLU" spēlētāji

03.08.2022. Sporta servisa centrs

Latvijas U-20 hokeja izlase devusies uz Kanādu, Edmontonu, kur no 9. līdz 20. augustam piedalīsies pasaules čempionātā elites divīzijā. Izlases sastāvā iekļauti arī trīs HK "Zemgale/LLU" hokejisti.

Latvijas U-20 hokeja izlases galvenais treneris Artis Ābols, kura pamatdarbs ir HK "Zemgale/LLU", komandas sastāvā iekļāvis trīs vārtsargus, astoņus aizsargus un 14 uzbrucējus. No HK "Zemgale/LLU" izlasē iekļauti aizsargs Daniels Goršānovs un uzbrucēji Klāvs Veinbergs un Daniels Andersons, informē Latvijas Hokeja federācijā.

 

Izlase 4. augustā Edmontonā aizvadīs pārbaudes spēli ar Austrijas vienaudžiem, bet dienu vēlāk tiksies ar Vācijas komandu.

 

Čempionātā Latvijas izlase spēlēs B apakšgrupā: 9. augustā pret Somiju, 10. augustā pret Kanādu, 12. augustā pret Slovākiju, 14. augustā pret Čehiju. Tikmēr A grupā cīnīsies Zviedrija, ASV, Šveice, Vācija un Austrija. Jāpiebilst, ka no šī turnīra neizkritīs neviena izlase.

 

Visas Latvijas apakšgrupas spēles pēc Latvijas laika sāksies pulksten 1 naktī, un tās tiešraidē varēs skatīties TV6 un www.tv3.lv. Tāpat platformā GO3 rādīs U-20 pasaules čempionāta divas ceturtdaļfināla spēles, pusfināla cīņas un mačus par medaļām. 

 

Foto: Guntis Lazdāns/Latvijas Hokeja federācija

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies