LIAA Biznesa inkubatori aicina izvēlēties vietējo ražotāju dāvanas svētkiem

06.12.2022.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori ar kampaņu "Kas slēpjas aiz svētkiem?" aicina svētkos ne tikai atbalstīt jauno uzņēmēju radītos produktus, bet arī pamanīt cilvēkus, kuri uzbur svētku sajūtas. Kampaņas mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar unikāliem un inovatīviem vietējo ražotāju produktiem, kuri savas biznesa idejas attīsta kādā no LIAA biznesa inkubatoriem. Līdz 23. decembrim LIAA Biznesa inkubatoru facebook.com lapā, tostarp Jelgavas Biznesa inkubatora, apskatāmi svētku katalogi, kuros apkopotas preces un pakalpojumi, ko piedāvā inkubatoru uzņēmumi.

LIAA biznesa inkubatori, jautājot "Kas slēpjas aiz svētkiem?", aicina pamanīt, ka aiz katra bagātīgi klātā galda, dāvanām lieliem un maziem, mājas rotāšanas, piedzīvojumu radīšanas un mājas mīluļu iepriecināšanas slēpjas cilvēki - dažādo produktu un pakalpojumu radītāji, dāvinātāji un saņēmēji. Turpinot pagājušā gada tradīcijas ir sagatavoti pieci svētku katalogi – "Viņai un Viņam", "Bērniem", "Mājai un mājas mīluļiem", "Atpūtai un piedzīvojumiem" un "Svētku galdam", kuros ir apvienoti 12 inkubatoru dalībnieku radītie produkti un piedāvātie pakalpojumi. Katalogi būs kā palīgs ikvienam, kurš svētkos vēlas dāvināt ko īpašu un Latvijā radītu, vai meklē unikālus produktus savam svētku galdam.

 

"LIAA biznesa inkubatoros ik dienu top daudz inovatīvu ideju, daļa no tām attīstās līdz eksportējamiem produktiem vai pakalpojumiem par kuriem ar lepnumu varam teikt radīts Latvijā. Svētku laiks ir brīdis, kad padomāt par savējiem un lielisks veids kā to izdarīt ir sarūpēt dāvanā Latvijā radītu produktu," teic LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

 

Katalogus būs iespēja apskatīt visos LIAA biznesa inkubatoru sociālo tīklu platformas "Facebook" kontos līdz 23. decembrim. 

 

Jāatgādina, ka LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas Savienība Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektā "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

 

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem ŠEIT.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija: LIAA Jelgavas Biznesa inkubators

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies