Līdz šim Jelgavā saņemti 3322 pieteikumi valsts atbalstam šai apkures sezonai

24.01.2023.

Jelgavas pašvaldība līdz pat 30. aprīlim turpina pieņemt pieteikumus valsts atbalstam šai apkures sezonai. No oktobra līdz 24. janvārim kopumā saņemti 3322 iedzīvotāju pieteikumi un kopējā atbalstam izmaksātā summa ir 222 516,57 eiro.

Pieteikumus var iesniegt elektroniski vietnē www.epakalpojumi.lv, kā arī Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā. Konsultācijas pašvaldībā par atbalsta pieprasīšanu var saņemt pa tālruni 63005492.

 

Jāatgādina, ka iesniegt pieteikumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, var mājokļa īpašnieks, kopīpašnieks, īrnieks vai viņa pilnvarotā persona. Iesniedzot pieteikumu, jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, kontaktinformācija, bankas vai pasta norēķinu sistēmas konta numurs, uz kuru pārskaitīt piešķirto atbalstu. Tāpat pieteikums ietver pašapliecinājumu par attiecīgas apkures esību mājoklī un to, ka citi mājsaimniecības locekļi nav iesnieguši pieprasījumu. Jāuzrāda arī īpašuma tiesību apliecinoši dokumenti, piemēram, īres līgums. Savukārt, ja īpašuma tiesības apliecina zemesgrāmata, tā nav jāuzrāda, jo pašvaldībai ir pieeja zemesgrāmatas informācijai. Lai saņemtu atbalstu, jāpievieno maksājumu apliecinoši dokumenti vai rēķins par apmaksāto elektroenerģiju.

 

Vienīgais izņēmums bija atbalsts par iegādāto malku līdz 31. augustam, par kuru nav saglabājies maksājuma čeks, – šajā gadījumā bija iespēja saņemt valsts atbalstu bez maksājumu apliecinoša dokumenta 60 eiro apmērā un to varēja izdarīt līdz 30. novembrim. Kopumā Jelgavā tika saņemti 2843 šādi pieteikumi un izmaksātā atbalsta summa ir 170 640 eiro.

 

Plašāk par pieejamo atbalstu un pieteikšanās kārtību lasiet: www.epakalpojumi.lv.

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies