LLU turpina uzņemšanu pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju vietās

26.07.2021.

Ar reflektantu reģistrēšanos un studiju līgumu slēgšanu jūlija vidū noslēdzās pamatuzņemšana Latvijā lielākajā biotehnoloģiju un starpdisciplinārās augstākās izglītības iestādē - Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU). No 26. jūlija līdz 31. augustam uzņemšana turpinās brīvajās pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju vietās, līdz ar to kļūšana par Jelgavas studentu jau šajā rudenī vēl ir iespējama ikvienam, kurš nepaspēja pieteikties studijām jūlijā.

Studētgribētājiem ir pieejamas maksas studiju vietas visās LLU piedāvātajās studiju programmās. Turklāt vēl iespējams iegūt valsts finansētās pamatstudiju (bakalaura) vietas programmās "Lauksaimniecība", "Būvniecība", "Vide un ūdenssaimniecība", "Zemes ierīcība un mērniecība", "Lauksaimniecības inženierzinātne", "Lietišķā enerģētika", "Mašīnu projektēšana un ražošana", "Kokapstrāde", "Pārtikas kvalitāte un inovācijas", "Pārtikas produktu tehnoloģija", "Datorvadība un datorzinātne". Savukārt augstākā līmeņa studijās valsts finansētās vietas ir pieejamas programmās "Lauksaimniecība", "Ekonomika", "Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija", "Lauksaimniecības un pārtikas biznesa vadīšana", "Būvniecība", "Vides, ūdens un zemes inženierzinātnes", "Lauksaimniecības inženierzinātne", "Koksnes materiāli un tehnoloģija", "Pārtikas zinātne", "Pārtikas higiēna", "Informācijas tehnoloģijas".

 

Lielākajā daļā programmu pieejamo "budžeta" vietu skaits ir ļoti neliels, tāpēc interesenti ir lūgti pirms došanās uz fakultāti piezvanīt uz tās dekanātu un noskaidrot, vai tās vēl ir pieejamas.

 

Kopumā LLU studentiem piedāvā studijas 54 studiju programmās dažādos studiju līmeņos un virzienos – biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs -, tādējādi dodot iespēju vienuviet attīstīt gan inženiertehnisko, gan radošo un sociāli orientēto domāšanu.

 

Pieteikšanās studijām notiek katru darbadienu no pulksten 9 līdz 16 LLU fakultātēs. Studētgribētājiem līdzi jāņem pase vai identifikācijas karte un izglītības dokumentu oriģināli, kā arī studiju pieteikuma maksu apliecinošs dokuments. Ja šogad pieteikuma maksa jau ir veikta, otrreiz tā nav jāmaksā. Tālrunis uzziņām: 20227755. Vairāk informācijas: www.llu.lv.

 

 

Foto: LLU

 

Informācija sagatavota

LLU

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies