Mainās pasta centra "Jelgava" darba laiks

05.08.2022.

Latvijas Pasts informē, ka no 5. augusta tiek mainīts pasta centra "Jelgava" Katoļu ielā 2b darba laiks.  Pasta centrs strādās pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no pulksten 8 līdz 19.

Lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, no 2022. gada 14. maija līdz 30. jūlijam pasta centrs "Jelgava" darbojās testa režīmā pirmdienās – piektdienās, jo iepriekšējais pakalpojumu pieprasījuma monitorings liecināja, ka klientu apmeklējums un nepieciešamība saņemt pakalpojumus sestdienās ievērojami samazinās.

 

Testa rezultāti apstiprināja, ka klientiem ir svarīgi saņemt pakalpojumus tieši darba dienās, tāpēc pēc testa perioda beigām Latvijas Pasts pieņēmis lēmumu par pasta centra "Jelgava" darba laika pastāvīgām izmaiņām no 5. augusta pasta pakalpojumi tiks sniegti pirmdienās–piektdienās no pulksten 8 līdz 19.

 

Jelgavā arī turpmāk sestdienās no pulksten 9 līdz 13 pasta pakalpojumus ir iespējams saņemt Jelgavas 24. pasta nodaļā Dobeles šosejā 7, kā arī Jelgavas 5. pasta nodaļā Rīgas ielā 48, kas sestdienās strādā no pulksten 10 līdz 20.

 

Jebkuru jautājumu gadījumā par pasta pakalpojumu saņemšanu aicinām sazināties ar Latvijas Pasta Klientu centru zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 vai rakstot uz e-pastu info@pasts.lv.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija: Latvijas Pasts

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies