Mainīta satiksmes organizācija stāvlaukumā pretī poliklīnikai Sudrabu Edžus ielā

24.11.2021. Pilsētsaimniecība

Saskaņā ar Jelgavas valstspilsētas domes Satiksmes kustības drošības komisijas 11. novembra sēdē pieņemto lēmumu, pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" ir izstrādājusi satiksmes organizācijas izmaiņu shēmu un ieviesusi izmaiņas stāvlaukumā Sudrabu Edžus ielā 13A pretim Jelgavas poliklīnikai. Līdz ar izmaiņām, vienā stāvlaukuma malā bez laika ierobežojuma auto šobrīd var novietot tikai ar poliklīnikas atļaujām, bet pārējā laukumā darbdienās no pulksten 7 līdz 19 automašīnu novietošanai noteikts laika ierobežojums – līdz 2 stundām. Pārējā laikā šajās vietās automašīnas var novietot bez laika ierobežojuma.  

"Pilsētsaimniecībā" norāda, ka ieviestās izmaiņas nosaka to, ka stāvlaukuma vienā pusē atļauts bez laika ierobežojuma novietot automašīnas ar SIA "Jelgavas poliklīnika" atļaujām. Bez atļaujām automašīnas var novietot atlikušajā stāvlaukumā daļā līdz 2 stundām darba dienās no pulksten 7 līdz pulksten 19, bet pārējā laikā automašīnas atļauts novietot bez laika ierobežojuma. Tas ir ļoti būtiski apkārtējo dzīvojamo māju iedzīvotājiem, kuri šajā stāvlaukumā novieto transportlīdzekļus.

 

sudraba edzus stavlaukums 2.jpg

 

Iestāde informē, ka pašvaldība, noslēdzot līgumu par nekustamā īpašuma nodošanu lietošanā uz trīs gadiem, ir vienojusies ar zemes īpašnieku, uz kura zemes atrodas stāvlaukums, par šīs teritorijas lietošanu, uzturēšanu vai sakārtošanu, nodrošinot iespējas iedzīvotājiem ērtāk piekļūt tuvumā esošajiem objektiem, poliklīnikai un pakalpojumu sniedzējiem.

 

Izmaiņas stāvlaukumā noteiktas laikā, kad pieaugusi pacientu plūsma un pieprasījums pēc medicīniskajiem pakalpojumiem Jelgavas poliklīnikā, tādējādi nodrošinot piekļuvi poliklīnikai un tās sniegtajiem pakalpojumiem iestādes darba laikā. Satiksmes organizācijas izmaiņas nodrošina arī iespēju stāvlaukumā novietot automašīnas poliklīnikas ārstniecības un atbalsta personālam poliklīnikas ēkas fasādes remontdarbu laikā, jo notiekošo būvdarbu dēļ būtiski ir samazinājusies poliklīnikai piederošā stāvlaukuma kapacitāte.

 

 

Foto un informācija: "Pilsētsaimniecība"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies