Mākslas vingrotājas startē starptautiskās sacensībās

07.04.2021. Sporta servisa centrs

Divas Jelgavas mākslas vingrotājas – Karolīna Mizūne un Anna Murikova – Latvijas izlases sastāvā piedalījās starptautiskās sacensībās "Sofia Cup", kas norisinājās no 4. līdz 6. aprīlim Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā un bija oficiālās Starptautiskās Vingrošanas federācijas FIG sacensības.

Latviju sacensībās pārstāvēja deviņas vingrotājas, bet valstu ieskaitē tika vērtēti tikai divi labākie rezultāti. Katra vingrotāja izpildīja klasisko programmu – četrus vingrojumus: ar bumbu, ar vāli, ar apli un ar lenti. "Ņemot vērā, ka šīs bija pirmās sacensības pēc ļoti ilga pārtraukuma, meitenes nostartēja labi," norāda kluba "Baltic Flower" pārstāve Veronika Djumina. Anna visu vingrojumu kopvērtējumā izcīnīja 14. vietu starp 45 meitenēm, kas bija no 18 valstīm. Tas bija labākais rezultāts no Latvijas vingrotājām. Karolīnai veicās nedaudz sliktāk, un viņas rezultāts valsts ieskaitē netika vērtēts.

 

makslas vingrotaja.jpg

 

Tagad meitenes gatavosies startam Pasaules kausa posmos, kas notiks Uzbekistānā un Itālijā. Tāpat šomēnes plānots noteikt Latvijas izlases sastāvu dalībai Eiropas čempionātā mākslas vingrošanā.

 

 

Foto: publicitātes

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies