Mazā "Lielā balva" pulcē 18 komandas

14.03.2023. Sporta servisa centrs

Lai sekmētu bērnu kustību prasmju un iemaņu apguvi, veidojot ieradumu būt fiziski aktīviem, kā arī attīstītu tādas bērnu sociālās un emocionālās prasmes kā uzvaras prieks, komandas gars un godīga spēle, Jelgavā aizvadītas tradicionālās sacensības "Lielā balvapirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem.

Sacensībās piedalījās 5–6 gadus veci bērni, komandā iekļaujot 12–14 dalībniekus. Komandas piedalījās piecās stafetēs – "Šķēršļu skrējiens", "Padod bumbu", "Kalnu gāšana", "Pretstafete – bumbas slaloms" un "Pāru stafete" –, un katrā stafetē uz starta stājās pa desmit dalībniekiem (pieci zēni un piecas meitenes).

 

Kopš 2019. gada pirmsskolas izglītības iestāžu grupā uzvarētāji vairs netiek noteikti, un visi dalībnieki saņem diplomu un piemiņas balvu par piedalīšanos.

 

Šogad "Lielajā balvā" piedalījās 18 komandas: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Pasaciņa", "Vārpiņa", "Zīļuks", "Gaismiņa", "Kāpēcīši", "Ķipari", "Lācītis", "Sprīdītis", "Kamolītis", "Zemenīte" un "Rotaļa", privātā pirmsskolas izglītības iestāde "Pūčuks", SIA "Edgars un Tamāra" pirmsskolas izglītības iestāde "Pīlādzītis", Lazdiņas pamatskola "Punktiņš", privātā pirmskolas izglītības iestāde "Auseklītis", SIA "Evons" pirmsskolas izglītības iestāde "Zvaigznīte", Jelgavas Pārlielupes pamatskola, Jelgavas 4. sākumskola.

 

Sacensības organizēja Jelgavas pašvaldības iestāde "Sporta servisa centrs" sadarbībā ar Jelgavas Izglītības pārvaldi un pirmsskolas izglītības iestāžu sporta skolotājiem.

 

Foto: Sporta servisa centrs

Ziņu sagatavoja

Sporta servisa centrs

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies