Nedēļas nogalē ZOC – regbija turnīrs "Mītava Cup 2020"

18.09.2020.

Sestdien, 19. septembrī, pulksten 11 Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) sāksies tradicionālais regbija turnīrs "Mītava Cup 2020". Šogad par medaļām cīnīsies astoņas Latvijas regbija komandas.

Regbija kluba "Mītava" menedžere Kristīne Bulkovska informē, ka par medaļām ZOC sestdien cīnīsies U-13 (2007. un 2008. dzimšanas gads) un U-15 (2005. un 2006. dzimšanas gads) grupu jaunieši. "Šis ir starptautisks turnīrs, kurā parasti piedalās arī komandas no Lietuvas un Krievijas, bet diemžēl pandēmijas dēļ šogad turnīrā startēs tikai Latvijas komandas – kopumā astoņas," stāsta K.Bulkovska, papildinot, ka no Jelgavas regbija kluba "Mītava" sacensībās startēs trīs komandas.

 

Atbalstīt savējos aicināti arī jelgavnieki. Ieeja sacensībās ir bez maksas.

 

Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības prasības, turnīra rīkotāji aicina apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem, ievērot savstarpēju divu metru distanci un roku higiēnu un neapmeklēt pasākumu, ja novēroti infekcijas slimības simptomi.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: regbija kluba "Mītava" arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies