Noras Bumbieres fonds aicina uz koncertu "Latviešu muzikālo kino pūra lāde un ne tikai"

08.03.2023.

23. martā Jelgavas kultūras namā pulksten 19 Noras Bumbieres fonds piedāvā koncertu "Latviešu muzikālo kino pūra lāde un ne tikai". Koncertam būs divas daļas un tajā piedalīsies Latvijā iemīļoti dziedātāji.

"Koncertu šogad esam veidojuši, atceroties Noras Bumbieres ne tikai uz skatuves izpildītās, bet arī latviešu kinofilmām ieskaņotās dziesmas," stāsta fonda vadītāja Māra Zustrupa.

 

Koncerta pirmajā daļā būs iespēja noskatīties nelielus muzikālus fragmentus no filmām "Vella kalpi" (1970), "Melnā vēža spīlēs" (1975) "Dāvana vientuļai sievietei" (1973), "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" (1981) un citām, kā arī noklausīties filmām ieskaņoto dziesmu interpretāciju mūsdienu dziedātāja izpildījumā. Savukārt koncerta otrā daļa skanēs populāras un mazāk zināmas joku dziesmas.  

 

Koncertā piedalās: Ira Krauja-Dūduma,  Žoržs Siksna, Uģis Roze, Rūta Dūduma-Ķirse, Sabīne Berezina, Patriša un Justs. Pavadījums – instrumentālā grupa Edgara Jasa vadībā.

 

Biļešu cena – 10 – 20 eiro un tās var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

 

Leģendārās latviešu estrādes zvaigznes Noras Bumbieres vārds nedalāmi saistīts ar latviešu estrādes mūziku un komponistu Raimondu Paulu. Sešdesmito gadu beigās Nora Bumbiere kļuva par visu laiku populārāko latviešu dziedātāju. Šobrīd viņas izpildītās dziesmas joprojām skan radio un televīzijā.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies