Pārbūvēs tiltu pār Platones upi Bauskas ielā; objekts nodots būvniekam

25.11.2021. Pilsētsaimniecība

Lai uzlabotu satiksmes dalībnieku drošību un veicinātu uzņēmējdarbības attīstību Dzirnavu ielā un Bauskas ielā, tiks veikta tilta pārbūve pār Platones upi Bauskas ielā. Līdzšinējā gājēju tilta vietā tiks uzbūvēts jauns tilts, kas paredzēts gan autobraucējiem, gan velosipēdistiem un gājējiem. Šonedēļ objekts ir nodots būvniekam SIA "Tilts", kas iekārtos būvdarbu zonu, lai jau drīzumā uzsāktu darbus, informē "Pilsētsaimniecībā".

Iesākumā tiks izveidots pagaidu gājēju tilts un tad veikta esošā tilta, kas šobrīd kalpo kā gājēju tilts, konstrukciju pilnīga nojaukšana.

 

Jaunā tilta pāreja pār Platones upi tiks veidota pēc iespējas vecā tilta vietā. Jaunajam tiltam paredzētas divas četru metru platas braukšanas joslas un divarpus metrus plats apvienotais gājēju-velosipēdistu celiņš. Kopējais tilta platums būs 11,9 metri un garums – 44,5 metri. Zonu zem tilta paredzēts nostiprināt ar laukakmeņu krāvumu. Labā krasta augšteces pusē tiks izbūvēts nogāzes nostiprinājums ar gabioniem. Tāpat vienā tilta pusē gar ietvi paredzēts izbūvēt apgaismojumu, kā arī objektā tiks sakārtota lietus ūdens notece, ūdensvada un kanalizācijas tīkli un izbūvēta elektronisko sakaru kanalizācija.

 

Visus jaunā tilta būvniecības darbus plānots pabeigt līdz 2022. gada 30. novembrim.

 

"Pilsētsaimniecība" satiksmes organizācijai tilta būvdarbu laikā aicina sekot līdzi tīmekļvietnēs www.pilsetsaimnieciba.lv un www.jelgava.lv.

 

 

Foto un informācija: "Pilsētsaimniecība"

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies