Pasaules Veselības dienā ar muzikālu pārsteigumu iepriecina mediķus un pacientus

07.04.2021.

Atzīmējot Pasaules Veselības dienu, Jelgavas pilsēta un pašvaldības iestāde "Kultūra" šodien iepriecināja Jelgavas veselības aprūpes iestādēs strādājošos, kā arī pacientus, kuriem bija iespēja klausīties mūziķa Mārtiņa Kantera muzikālajos sveicienos.

Ar savu uzstāšanos M.Kanters dienas gaitā iepriecināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra darbiniekus, Jelgavas pilsētas slimnīcas un slimnīcas "Ģintermuiža" mediķus, kā arī pacientus. Klausītāji uzstāšanos varēja baudīt pie saviem logiem, kā arī ārā, ievērojot distanci.

 

Uzstāšanās kalpo kā sveiciens ikvienam veselības jomā strādājošajam un kā iepriecinājums pacientiem šajā grūtajā laikā, kad rūpēs par savu un apkārtējo veselību atbildīgam jābūt ikvienam no mums. Pasaules Veselības diena ik gadu tiek atzīmēta 7. aprīlī, Pasaules Veselības organizācijas dibināšanas dienā, ar mērķi atgādināt cilvēkiem par veselību kā vienu no lielākajiem dārgumiem, kas mums uzticēts, aktualizēt iedzīvotāju tiesības saņemt veselības aprūpes pakalpojumus un uzsvērt viņu pienākumu rūpēties un būt atbildīgiem par savu veselību.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies