6.6 °C, 3.4 m/s, 92.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsPeldētājiem Latvijas kausa 1. posmā astoņas medaļas
Peldētājiem Latvijas kausa 1. posmā astoņas medaļas
05/12/2022

Jelgavas Specializētās peldēšana skolas (JSPS) peldētāji aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījās Latvijas kausa 1. posma sacensībās, kas notika Ķīpsalas 50 metru peldbaseinā Rīgā. Mūsu peldētāji izcīnīja astoņas medaļas.

Sacensībās pavisam startēja 669 peldētāji, no kuriem 76 – 30 meitenes un 46 puiši – bija JSPS audzēkņi. Sacensības notika divās vecuma grupās: jaunākajā grupā – 2010. gadā dzimušas un jaunākas meitenes un 2009. gadā dzimuši un jaunāki zēni – un vecākajā grupā – 2009. gadā dzimušas un vecākas meitenes un 2008. gadā dzimuši un vecāki zēni. Kopā JSPS audzēkņi izcīnīja astoņas medaļas – trīs zelta, četras sudraba un vienu bronzas.

Jaunākajā vecuma grupā mūsu peldētājiem četras sudraba medaļas. 2. vietu izcīnīja treneres Anželikas Paegles audzēknes Eva Hoļme 50 metros brīvajā stilā (rezultāts – 31,94 sekundes) un Vitālija Kuzina 100 metros uz muguras (rezultāts – 1:26,69 minūtes), treneres Ingas Arnītes audzēkne Una Millere 100 metros tauriņstilā (rezultāts – 1:25,94 minūtes) un treneres Astras Ozoliņas audzēknis Juris Kalnietis 100 metros uz muguras (rezultāts – 1:09,70 minūtes).

Savukārt vecākajā grupā JSPS audzēkņiem trīs zelta un viena bronzas medaļa. Divas zelta medaļas izcīnīja treneres A.Ozoliņas audzēknis Nikolass Deičmans – 100 metros uz muguras ar rezultātu 57,67 sekundes un 200 metros kompleksajā peldējumā ar rezultātu 2:13,85 minūtes. Zelta medaļu izcīnīja vēl viens treneres A.Ozoliņas audzēknis Elijs Aleksejevs 100 metros tauriņstilā ar rezultātu 58,45 sekundes. Bronzas medaļu izcīnīja treneres Jeļenas Visockas audzēkne Rūta Šķirus 100 metros brasā ar rezultātu 1:19,27 minūtes.

“Tāpat jāatzīmē, ka šajās sacensībās JSPS peldētāji izpildīja vairākus sporta klašu normatīvus: treneres Jeļenas Visockas audzēknis Roberts Lejnieks 100 metros brīvajā stilā izpildīja Sporta meistara kandidāta normatīvu, treneres Ingas Arnītes audzēknis Pauls Kažociņš 100 metros uz muguras izpildīja III sporta klases normatīvu un Andrejs Petrovecs 100 metros brasā izpildīja I sporta klases normatīvu, treneres Astras Ozoliņas audzēkņi Edvards Deičmans un Gustavs Jērs 50 metros brīvajā stilā izpildīja III sporta klases normatīvu, treneres Egijas Kravcovas audzēkņi Andrejs Kudrjavcevs, Anna Jaunsubrēna un Agate Laganovska 50 metros brīvajā stilā izpildīja III sporta klases normatīvu, arī treneres Anželikas Paegles audzēknis Kirils Ruščaks 100 metros brīvajā stilā izpildīja III sporta klases normatīvu,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja JSPS direktora vietnieks Aldis Trukšāns.