Publiskajai apspriešanai nodod detālplānojumus Stadiona ielā 38 un 2. līnijā 2K

24.01.2023.

Publiskajai apspriešanai no 24. janvāra nodoti detālplānojumu projekti nekustamajiem īpašumiem Stadiona ielā 38 un 2. līnijā 2K. Detālplānojumu risinājumi paredz šajās teritorijās izveidot jaunas individuālo dzīvojamo māju būvniecībai piemērotas zemes vienības. Lai nodrošinātu piekļuvi plānotajiem īpašumiem, ir paredzēti koplietošanas ceļi, kas pieslēgsies 2. līnijai un Stadiona ielai. Detālplānojumu teritorijas pieder fiziskām personām.

Detālplānojumu projektu publiskā apspriešana sākas 24. janvārī un tā norisināsies līdz 20. februārim neklātienes formā jeb attālināti.

 

Publiskās apspriešanas sanāksme videokonferences režīmā platformā "Zoom" detālplānojuma Stadiona ielā 38 projektam norisināsies 6. februārī pulksten 17, savukārt detālplānojuma 2. līnijā 2K projektam – 7. februārī pulksten 16.

 

Lai pieteiktu dalību publiskās apspriešanas sanāksmēm neklātienes formā, aicinām nosūtīt savu kontaktinformāciju uz e-pastu: dace.sture@jelgava.lv. Uz Jūsu norādīto kontaktinformāciju saņemsiet informāciju par sanāksmju norisi un piedalīšanās iespējām.

 

Ar detālplānojuma projektiem no 24. janvāra var iepazīties valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv

un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības mājaslapas sadaļā Līdzdalība.

 

Konsultācijas par detālplānojumu projektiem un iespējām ar tiem iepazīties klātienē tiek sniegtas pa tālruni: 63005493 vai e-pastu: dace.sture@jelgava.lv.

 

Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt pa pastu Jelgavas valstspilsētas pašvaldībai uz adresi Lielā iela 11, Jelgava, LV-3001, iesniegt klātienē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Lielā ielā 11, Jelgavā, elektroniski pa e-pastu: pasts@jelgava.lv vai portālā www.geolatvija.lv.

 

 

Informācija sagatavota

Attīstības un pilsētplānošanas departamentā

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies