Rīkos tiešsaistes semināru par nodokļu izmaiņām pašnodarbinātām personām

22.02.2021.

Turpinot skaidrot 2020. gada nogalē pieņemtos grozījumus nodokļu jomā, Valsts ieņēmumu dienests (VID) un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) ceturtdien, 25. februārī, pulksten 10 rīkos tiešsaistes semināru "Nodokļu izmaiņas pašnodarbinātajiem". Tas būs skatāms VID kontā sociālajā platformā "Youtube" un "Facebook".

Seminārā VID un VSAA speciālisti stāstīs un atbildēs uz jautājumiem par to, kas ir minimālās sociālās iemaksas, kā rīkoties tiem, kam paredzami mazi ienākumi, un kā tieši mainīsies valsts sociālās apdrošināšanas likmes un nomaksas kārtība. Iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama, "Youtube" un "Facebook" tiešraide būs pieejama publiski.

 

2020. gada nogalē Saeima ir pieņēmusi vairākas izmaiņas dažādos nodokļu normatīvajos aktos, kas stājas spēkā šogad. Ar tām var iepazīties VID tīmekļvietnes sadaļā "Nodokļi 2021". Turpat pieejami arī līdz šim notikušo semināru ieraksti. Savukārt aktuālā informācija par turpmākajiem VID organizētājiem pasākumiem pieejama www.vid.gov.lv sadaļā "Notikumu kalendārs".

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā interesenti aicināti zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, kā arī uzdot savus jautājumus rakstiski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS). Zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja vien zvanot pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu.

 

 

Foto un informācija: Valsts ieņēmumu dienests

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies