Satiksmes ielā frēzē veco segumu; asfaltēšanu sāks nākamnedēļ

30.07.2020.

Šajās dienās Satiksmes ielas posmā no Meiju ceļa līdz Ganību ielai tiek nofrēzēts vecais asfaltbetona segums un veikti citi priekšdarbi, lai nākamnedēļ tur varētu sākt klāt izlīdzinošo asfalta kārtu. Noasfaltēt virskārtu plānots līdz augusta vidum, bet pabeigt visus darbus – līdz septembra sākumam.

Būvdarbi Satiksmes ielā sākās pirms nepilniem diviem mēnešiem, un šajā laikā tur sakārtota lietusūdens savākšanas un novadīšanas sistēma, sagatavota šķembu pamatne gājēju ietves bruģēšanai posmā no pasta nodaļas līdz Meiju ceļam, kā arī bruģēšanai sagatavoti pievadi gājēju pārejām un autobusu pieturām, informē pašvaldības iestādes "Pilsētsaimniecība" projektu vadītāja Kristīne Vuškārniece. Jāpiebilst, ka šovasar Satiksmes ielas posmā no Celtnieku ielas līdz Meiju ceļam izbūvēti arī ūdensvada un kanalizācijas tīkli SIA "Jelgavas ūdens" īstenotā ūdenssaimniecības attīstības projekta gaitā.  

 

"Šonedēļ būvnieki Satiksmes ielas posmā no Meiju ceļa līdz Ganību ielai nofrēzē veco asfaltu, lai jau drīzumā varētu klāt jaunu segumu. Visticamāk, reāla brauktuves asfaltēšana pa joslām varētu sākties nākamās nedēļas otrajā pusē," tā K.Vuškārniece, piebilstot, ka korekcijas darbu plānā varētu ieviest vien laikapstākļi. Satiksmes ielai jābūt noasfaltētai un labiekārtotai līdz septembra sākumam.

 

Jāpiebilst, ka līdz ar brauktuves seguma maiņu Satiksmes ielā tiks īstenoti vairāki darbi, kas uzlabos satiksmes drošību. Proti, ielas posmā būs ne tikai pārbūvēta esošā gājēju pāreja pie Traktoristu ielas, bet arī izbūvēta jauna – krustojumā ar Vasaras ielu jeb pie veikala "Rimi". Tāpat uz Meiju ceļa pusi nedaudz pārcelta esošā autobusu pietura, un tas darīts, lai, rūpējoties par gājēju drošību, būtu labāka redzamība, savukārt autobusu pieturā pie Vasaras ielas, kur līdz šim bijis vien soliņš, pasažieru ērtībām tiks izbūvēta arī nojume.

 

Autovadītāji būvdarbu zonā aicināti ievērot noteiktos satiksmes ierobežojumus.

 

Satiksmes ielas posma segumu atjauno SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" par kopējo summu 537 879,69 eiro ar PVN.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies